Pozadí čas

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Není nic výjimečného, když přijdete o práci – to dnes bohužel může potkat poměrně snadno každého z vás. Je pochopitelné, že v takové situaci potřebujete velkou finanční rezervu, abyste zvládli pohodlně a důstojně vyžít, než najdete nové zaměstnání. Je také zcela jasné, že na takovou situaci není připraven skoro nikdo a mnohdy je nemožné ušetřit si něco bokem. Pokud tato nepříjemná událost potkala i vás, nemusíte si zoufat – nebankovní půjčka online je řešením, které vám pomůže překonat náročnou životní etapu. Stejně tak může tento druh půjčky posloužit i důchodcům.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Nabízíme vám nebankovní půjčky online ihned na účet. Jste studentem ve finanční nouzi, nemůžete vyžít z důchodu nebo vás postihla ztráta zaměstnání? Jsme tady od toho, abychom půjčili každému. Každou žádost posoudíme individuálně, zároveň nám to ale nezabere více než pár minut. Podmínky jsme přitom nastavili tak mírně, že půjčku může získat prakticky každý. Máme za sebou celou řadu spokojených klientů, kterým jsme pomohli postavit se opět na nohy a zahájit novou životní etapu.

Studenti, důchodci i nezaměstnaní. Krátkodobé nebankovní půjčky tu jsou pro všechny

Nebankovní půjčky online pro každého? Není to žádná věda. Jednoduchou online žádost zvládne během několika minut vyplnit každý z vás. My během chvilky posoudíme, zda na půjčku máte nárok. Odpadá vám tak zdlouhavé čekání a prověřování, které je obvyklé, když si půjčujete peníze od banky. Dejte šanci nebankovnímu poskytovateli a přesvědčte se, že nebankovní půjčka online 21. století je doopravdy tím nejvýhodnějším řešením.

Garantujeme vám tu nejlevnější půjčku pro nezaměstnané, která vás zbytečně nezatíží, ale naopak vám pomůže postavit se na vlastní nohy a začít znovu pracovat. Nabízíme vám celou řadu benefitů, které vám zpříjemní život. Zaručujeme vám možnost snížit splátky, nebo je dokonce odsunout, a to bez žádných poplatků. Nic vám nebrání splatit půjčku předčasně – i to u nás máte zcela zdarma. Zakládáme si na tom, že naše služby jsou maximálně flexibilní a transparentní. Zákazník je pro nás na prvním místě a snažíme se vždy vyhovět všem jeho individuálním požadavkům. Peníze ještě dnes můžou být i vaše.

Objevte možnosti půjčit si peníze přímo v hotovosti. Naše nebankovní půjčky v hotovosti jsou ideální, pokud se z nějakého důvodu nedostanete ke svému účtu.

Rychlé schválení online proběhne ihned přes internet

Nebankovní poskytovatel půjčky tu pro vás je ve chvíli, kdy se k vám banka obrátí zády. S námi se nemusíte obávat, že bychom ve vás viděli málo bonitního dlužníka, popřípadě bychom vám odmítli půjčku poskytnout kvůli zápisu v rejstříku dlužníků nebo pro nemožnost doložit příjem. Pro nás nejste dlužníkem, ale klientem, kterého si vážíme, proto se vám vždy budeme snažit maximálně vyjít vstříc a nebudeme vás zatěžovat zbytečnou administrativou. Půjčka online by měla být dostupná zkrátka pro každého.

Není ovšem výjimkou, že nebankovní půjčce dávají přednost i ti zákazníci, kteří by na půjčku u banky dosáhli. Mnoho klientů dá přednost nebankovní půjčce pro nezaměstnané pro rychlost, se kterou se peníze objeví na účtu. Celkově se jedná o proces, který nezabere víc než pár minut – vyplnit online žádost je rychlé a pohodlné, prověřena bude během několika okamžiků. Troufáme si říci, že právě tato rychlost je naší velkou výhodou.

Zatímco dříve byla půjčka klientům v exekuci prakticky nemyslitelná, dnes jde o běžnou záležitost, která může mnoha rodinám pomoci vyplatit se z exekuce a začít žít normální život.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu