Pozadí čas

Krátkodobé nebankovní půjčky

Krátkodobé půjčky jsou velmi oblíbené. Zcela dominantní jsou v tomto segmentu nebankovní poskytovatelé půjček. Lidé nejčastěji využívají krátkodobé nebankovní půjčky jako takzvanou půjčku do výplaty, kdy jim před výplatou chybí jen malá finanční částka, často jen několik tisíc, ale zároveň musí zaplatit účty a podobně – právě pro tuto příležitost jsou krátkodobé nebankovní půjčky bez registru velmi oblíbeným řešením.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Krátkodobé nebankovní půjčky

Skutečně tomu tak je**, krátkodobé nebankovní půjčky online** jsou krátkodobé úvěry, které slouží k zaplacení nejnutnějších účtů, ale využít je můžete prakticky na cokoli. Nijak vás v tomto neomezujeme, nepotřebujeme ověření v registru ani doložení zaměstnání nebo příjmů. Krátkodobé nebankovní úvěry jsou skutečně pro každého, kdo potřebuje krátkodobě měsíčně několik tisíc navíc.

Krátkodobá nebankovní půjčka s vyřízením online

Krátkodobá nebankovní půjčka s sebou nenese žádná rizika, pokud si půjčíte do výplaty, máte jistotu, že částku můžete zanedlouho ihned splatit. Peníze můžete mít na účtu ještě dnes, stačí vyplnit jednoduchý online formulář a my vaši žádost do pár minut prověříme – jednodušeji a rychleji to už nejde.

Krátkodobá nebankovní půjčka vám pomůže zaplatit všechny účty a překlenout těžké období, kdy vám schází finance. Víme, že kvůli pár tisícům za nájem, které vám aktuálně chybí, můžete lehce přijít o bydlení, proto jsme připraveni vám pomoci naším krátkodobým úvěrem bez rizika. S námi si jednoduše v případě potíží odsunete splátky, případně můžete celý úvěr naráz splatit – na rozdíl od bank si nediktujeme podmínky, ale snažíme se ke každému z vás přistupovat individuálně.

Nevychází vám peníze do důchodu? Vyzkoušejte půjčky pro důchodce, které jsou velmi výhodné a bez rizika.

Vyplatí se krátkodobé úvěry bez registru?

Jak se ukazuje, krátkodobé nebankovní půjčky jsou skutečně stále oblíbenějším řešením. Dnes jsou totiž nebankovní půjčky plnohodnotnou konkurencí klasických bank, navíc je v mnoha ohledech ještě předbíhají, a to zvláště v případě krátkodobých půjček. Velké banky se totiž neorientují na poskytování krátkodobých úvěrů, protože pro ně jsou nevýhodné a nikdy na nich nemohou utržit tolik, jak v případě dlouhodobých úvěrů – typicky hypoték a podobně.

Krátkodobé nebankovní půjčky do výplaty jsou tak skutečně doménou nebankovních poskytovatelů půjček, kteří se v rámci konkurenčního boje přizpůsobují trhu, a to mnohem flexibilněji než banky. Není tak výjimkou, že nebankovní půjčky mohou být v porovnání s klasickým bankovním úvěrem mnohem výhodnější a levnější – přesto ještě mnoho lidí stále nemá v nebankovní poskytovatele úvěrů důvěru.

Přitom zrovna krátkodobé půjčky představují minimální riziko. Často se jedná o částky v řádu tisíců korun. Průzkumy ukazují, že lidé si do výplaty nejčastěji půjčují v rozmezí od 3 000 do 9 000 Kč. Jedná se tak o zanedbatelné částky, které hravě splatíte. Často máte peníze ihned na účtu, ale v případě takto nízkých částek nejsou výjimkou ani půjčky přímo na ruku, tedy vyplacené v hotovosti, což využívá také značné procento klientů.

Nečekejte, než se z důvodu chybějících pár tisíc dostanete do dluhové pasti. Zažádejte si o krátkodobou nebankovní půjčku online a peníze můžete mít na účtu ještě dnes – bez papírového dokládání příjmu a ani případný záznam v registru dlužníků nemusí být překážkou pro získání půjčky. Pomůžeme vám jednoduše vyřešit krátkodobé období bez financí, abyste se nedostali ještě do větších potíží. Zakládáme si na skutečném klientském přístupu a žádosti řešíme individuálně. S námi má na půjčku šanci opravdu každý, přesvědčte se o tom i vy.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu