Pozadí čas

Krátkodobé nebankovní půjčky

Krátkodobé půjčky jsou velmi oblíbené. Zcela dominantní jsou v tomto segmentu nebankovní poskytovatelé půjček. Lidé nejčastěji využívají krátkodobé nebankovní půjčky jako takzvanou půjčku do výplaty, kdy jim před výplatou chybí jen malá finanční částka, často jen několik tisíc, ale zároveň musí zaplatit účty a podobně – právě pro tuto příležitost jsou krátkodobé nebankovní půjčky bez registru velmi oblíbeným řešením.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Krátkodobé nebankovní půjčky

Skutečně tomu tak je, krátkodobé nebankovní půjčky online jsou krátkodobé úvěry, které slouží k zaplacení nejnutnějších účtů, ale využít je můžete prakticky na cokoli. Nijak vás v tomto neomezujeme, nepotřebujeme ověření v registru ani doložení zaměstnání nebo příjmů. Krátkodobé nebankovní úvěry jsou skutečně pro každého, kdo potřebuje krátkodobě měsíčně několik tisíc navíc.

 

Krátkodobá nebankovní půjčka s vyřízením online

Krátkodobá nebankovní půjčka s sebou nenese žádná rizika, pokud si půjčíte do výplaty, máte jistotu, že částku můžete zanedlouho ihned splatit. Peníze můžete mít na účtu ještě dnes, stačí vyplnit jednoduchý online formulář a my vaši žádost do pár minut prověříme – jednodušeji a rychleji to už nejde.

 

Krátkodobá nebankovní půjčka vám pomůže zaplatit všechny účty a překlenout těžké období, kdy vám schází finance. Víme, že kvůli pár tisícům za nájem, které vám aktuálně chybí, můžete lehce přijít o bydlení, proto jsme připraveni vám pomoci naším krátkodobým úvěrem bez rizika. S námi si jednoduše v případě potíží odsunete splátky, případně můžete celý úvěr naráz splatit – na rozdíl od bank si nediktujeme podmínky, ale snažíme se ke každému z vás přistupovat individuálně.

 

Nevychází vám peníze do důchodu? Vyzkoušejte půjčky pro důchodce, které jsou velmi výhodné a bez rizika.

 

Vyplatí se krátkodobé úvěry bez registru?

Jak se ukazuje, krátkodobé nebankovní půjčky jsou skutečně stále oblíbenějším řešením. Dnes jsou totiž nebankovní půjčky plnohodnotnou konkurencí klasických bank, navíc je v mnoha ohledech ještě předbíhají, a to zvláště v případě krátkodobých půjček. Velké banky se totiž neorientují na poskytování krátkodobých úvěrů, protože pro ně jsou nevýhodné a nikdy na nich nemohou utržit tolik, jak v případě dlouhodobých úvěrů – typicky hypoték a podobně.

 

Krátkodobé nebankovní půjčky do výplaty jsou tak skutečně doménou nebankovních poskytovatelů půjček, kteří se v rámci konkurenčního boje přizpůsobují trhu, a to mnohem flexibilněji než banky. Není tak výjimkou, že nebankovní půjčky mohou být v porovnání s klasickým bankovním úvěrem mnohem výhodnější a levnější – přesto ještě mnoho lidí stále nemá v nebankovní poskytovatele úvěrů důvěru.

 

Přitom zrovna krátkodobé půjčky představují minimální riziko. Často se jedná o částky v řádu tisíců korun. Průzkumy ukazují, že lidé si do výplaty nejčastěji půjčují v rozmezí od 3 000 do 9 000 Kč. Jedná se tak o zanedbatelné částky, které hravě splatíte. Často máte peníze ihned na účtu, ale v případě takto nízkých částek nejsou výjimkou ani půjčky přímo na ruku, tedy vyplacené v hotovosti, což využívá také značné procento klientů.

 

Nečekejte, než se z důvodu chybějících pár tisíc dostanete do dluhové pasti. Zažádejte si o krátkodobou nebankovní půjčku online a peníze můžete mít na účtu ještě dnes – bez papírového dokládání příjmu a ani případný záznam v registru dlužníků nemusí být překážkou pro získání půjčky. Pomůžeme vám jednoduše vyřešit krátkodobé období bez financí, abyste se nedostali ještě do větších potíží. Zakládáme si na skutečném klientském přístupu a žádosti řešíme individuálně. S námi má na půjčku šanci opravdu každý, přesvědčte se o tom i vy.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu