Pozadí čas

Nebankovní půjčky v hotovosti

V případě, že potřebujete peníze skutečně rychle, můžete využít možnost vyplacení peněz v hotovosti, na ruku. Na nebankovní půjčky na ruku jsme skutečnými experty. Nechte se překvapit výhodami, které půjčky nabízí. Stačí pouze vyplnit jednoduchý online formulář.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Nebankovní půjčky v hotovosti

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by bylo, kdybyste svou žádost o nebankovní půjčky vyřídili opravdu rychle a peníze vám věřitel vyplatil ihned na ruku? Není to žádný sen, taková možnost skutečně existuje a vyřízení nebankovního hotovostního úvěru je velmi jednoduché. Dnes vše vyřídíte online z pohodlí domova, nemusíte dokládat formulář na příjem ani složitě vysvětlovat, na co peníze potřebujete.  Získat finance možná nikdy nebylo snazší.

 

Nebankovní půjčky s možností vyplacení v hotovosti ihned po schválení. Příznivý úrok, žádné skryté poplatky.

 

Vyplňte jednoduše online žádost, která vám zabere jen pár minut, naši poradci vás budou kontaktovat. Během pár minut vaši žádost posoudíme a vyplatíme vám nebankovní hotovostní půjčku na ruku – s námi můžete mít peníze ještě dnes.

 

Nebankovní půjčky v hotovosti jsou u našich klientů oblíbené, protože jsou maximálně rychlé a jednoduché.

Půjčky si můžete lehce přizpůsobit, například oddálit splátky, pokud zrovna nemáte finance, nebo naopak celou částku doplatit, a to bez sankcí. Dnes už dávno neplatí, že nebankovní půjčky jsou méně výhodné než ty bankovní, často je tomu právě zcela naopak. Banky si totiž velmi rády diktují své podmínky, na které musíte přistoupit. 

Potřebujete získat rychle peníze? Nebankovní půjčky online jsou tou správnou volbou.

 

Proč se hodí vyplacení půjčky přímo v hotovosti?

 

Nebankovní půjčky bez registru na ruku jsou vyhledávané zejména klienty, kteří mají z nějakého důvodu zablokovaný účet. Nejčastěji je to kvůli exekuci. Jenže není exekuce jako exekuce, a to my dobře víme. Dnes můžete mít odstavený účet kvůli exekuci na zanedbatelnou částku, například 10 000 Kč. Jenže se tak velmi rychle dostanete do problémů, protože většina půjček je právě podmíněna vyplacením na účet.

 

Jsme tak často jedinou šancí, jak získat peníze na rychlé vyplacení se z exekuce. Banky poskytují půjčky nejčastěji právě jen vyplacením na účet, a to z důvodu bezpečnosti a transparentnosti. Navíc stejně nepůjčují finance lidem, kteří jsou v exekuci, i když často kvůli malým částkám – banky se totiž o detaily nezajímají, ale my ano. Nenechte se tak pohltit finančními problémy, které odstavení účtu i s prostředky způsobuje – exekuce se může protáhnout a vy budete bez prostředků klidně i déle než měsíc.

 

Pokud vám jinde nechtějí půjčit, protože máte odstavený účet, obraťte se na nás. My se k vám zády neotočíme a pomůžeme vám v nepříznivé finanční situaci. Nemusíte nám nic složitě dokazovat, v příjemné atmosféře vaši žádost posoudíme a případně vám vyplatíme peníze ihned na ruku – rychle a bez starostí. Využijte této příležitosti a mějte peníze ještě dnes, vyplaťte se z exekuce a žijte opět normální život jako dřív. Ano, tak jednoduché je získat nebankovní půjčku vyplacenou v hotovosti, navíc skutečně za velmi výhodných podmínek, které byste u bank jen těžko hledali.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu