Pozadí čas

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Chybí vám pár set korun do výplaty? My dobře víme, že mnohdy i hloupých pár stovek může znamenat komplikace, které vám převrátí život naruby. Mnohdy stačí malý nedoplatek a penále vám naúčtují tak rychle, že se budete divit, jak je to vůbec možné. A potom už je na pomoc příliš pozdě – případné, většinou soudní, průtahy jsou nejen časově náročné, ale hlavně finančně. Naštěstí se tomu s námi můžete lehce vyhnout.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Víte, že si můžete půjčit až 100 000, a to během pár minut? A pokud si to rozmyslíte, můžete je hned zítra vrátit.

  • Na nic nečekejte a využijte náš online formulář, kde si sjednáte půjčku během pár minut a ještě dnes ji můžete mít na účtu. Takovou rychlost vám žádná banka nenabídne, to si můžete být jisti. Pro naše klienty jsme maximálně flexibilní.

  • Nebankovní půjčky v poslední době vyhledává stále více klientů, v podstatě jsou plnohodnotnou konkurencí bankovních půjček. Zatímco vyřídit půjčku v bance může trvat i několik týdnů, v případě nebankovních půjček je to jen pár minut. V tomto nemohou banky absolutně konkurovat. Navíc dnes už neplatí, že banky nabízejí výhodnější podmínky, mnohdy je tomu právě naopak. Všechno směřuje k tomu, že nebankovní půjčky stále častěji využívají lidé jako půjčky do výplaty.

  • Půjčka do výplaty pomůže méně majetným překlenout těžké období, které nastává koncem měsíce, kdy poplatí všechny účty a následně jim nezbývají peníze na další výdaje. Levná půjčka do výplaty představuje ideální možnost půjčit si menší obnos, a to prakticky bez žádných rizik, protože tak máte jistotu, že obnos dokážete naprosto bezproblémově splatit. Nemusíte proto mít strach, že se dostanete do dluhové pasti – takové slovo ani neznáme.

  • Navíc půjčka na ruku je ideální, když potřebujete peníze ihned v hotovosti. Většina bankovních institucí vám poskytne půjčku jen v případě, že si u nich zřídíte účet, ale co když nesplňujete podmínky pro zřízení účtu? Podobně tomu je v případě nebankovních půjček, které jsou většinou poskytovány jen na bankovní účet. Jenže ten má mnoho žadatelů blokovaný. My vám poskytneme půjčku na ruku – bez zbytečného protahování a komplikací.

Zažádejte si o půjčku do výplaty ještě dnes a nestresujte se zbytečně tím, jestli budete mít koncem měsíce dostatečné finance, abyste pokryly nezbytné výdaje. S námi můžete mít půjčku ihned na ruku, navíc v případě první půjčky si můžete užít velký bonus a výhodu – první půjčku zdarma.

Půjčka pro nezaměstnané ihned na ruku

Přijít o práci je jednou z událostí, která kompletně může změnit váš život k horšímu. Jen si to představte, že najednou budete zcela bez příjmu – z čeho následně zaplatíte neodkladné poplatky, jako například za nájem, v případě nemoci nebo za jiné, nepostradatelné věci. Naštěstí je tu možnost férové půjčky, jediné co stačí, je vyplnit formulář a následně budete mít finance během 15 minut ihned na účtě – celé to zabere maximálně pár minut

Rozumíme tomu, že člověk přijde o práci ze dne na den a peníze někde obstarat musí. Rozhodně nesoudíme žadatele podle toho, jestli mají práci, nebo ne. Víme, že o práci může přijít i opravdu schopný člověk. Navíc ho může půjčka odvrátit od života na ulici, ze kterého je už jen těžká cesta zpět. Nabízíme férové půjčky, které vás ohromí svými výhodami – například bezplatné snížení nebo odložení splátek.

Půjčka pro nezaměstnané je určena všem, kteří přišli nenadále o práci, ale i těm, kteří jsou dlouhodobě nezaměstnaní. Jedná se o velmi flexibilní půjčku, která se může v mnoha parametrech přizpůsobit na míru žadatelům. Většinou jsou určeny také jako půjčky na nečekané výdaje. Zatímco dříve byly půjčky pro nezaměstnané prakticky nedostupné, dnes se na tuto klientelu zaměřují převážně nebankovní společnosti

Bankovní instituce i nadále nenabízejí půjčky nezaměstnaným, protože to považují za příliš velké riziko. Zatímco u banky musíte složitě dokládat příjem a mnoho dalších věcí, u nebankovních společností vám stačí jen minimum náležitostí a peníze máte ihned na účtě. Dnes už i nezaměstnaní mohou být cílovou a atraktivní skupinou úvěrových společností. Většinou jsou jako druh půjčky použity prakticky na cokoli.

Půjčky pro nezaměstnané však nikdy nejsou nijak finančně vysoké, jejich primárním úkolem je totiž zmírnit dopad nezaměstnanosti. Většinou tedy slouží k překlenutí přechodného období, než si žadatel najde novou práci. Zatímco dříve byly půjčky pro nezaměstnané spíše výjimkou, dnes jsou natolik rozšířeny, že se poskytovatelé snaží nalákat klientelu na stále lepší a výhodnější podmínky. Prakticky i přes rizikovější bonitu žadatelů bývají tyto půjčky bez rizika.

V případě zájmu o půjčku pro nezaměstnané není nic jednoduššího, než o ni zažádat ještě dnes. Zvládnete to rychle a pohodlně z pohodlí domova, vyplnění žádosti vám zabere jen pár minut a následně můžete mít peníze ihned na účtě. Taková půjčka bez doložení příjmů je rozhodně lákavým produktem pro všechny, kteří potřebují peníze ihned na ruku. Už žádné zdlouhavé posuzování příjmů, nutnost ručit majetkem, nebo mít ručitele.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu