Pozadí čas

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Chybí vám pár set korun do výplaty? My dobře víme, že mnohdy i hloupých pár stovek může znamenat komplikace, které vám převrátí život naruby. Mnohdy stačí malý nedoplatek a penále vám naúčtují tak rychle, že se budete divit, jak je to vůbec možné. A potom už je na pomoc příliš pozdě – případné, většinou soudní, průtahy jsou nejen časově náročné, ale hlavně finančně. Naštěstí se tomu s námi můžete lehce vyhnout.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplácíme peníze

Peníze Vám vyplatíme bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Víte, že si u nás můžete půjčit až 100 000, a to během pár minut? A pokud si to rozmyslíte, můžete je hned zítra vrátit.

 

  • Na nic nečekejte a využijte náš online formulář, kde si sjednáte půjčku během pár minut a ještě dnes ji můžete mít na účtu. Takovou rychlost vám žádná banka nenabídne, to si můžete být jisti. Pro naše klienty jsme maximálně flexibilní. Naše nebankovní půjčky jsou naprosto férové a bez poplatků, to u konkurence jen tak nenajdete. A co víc, pokud s průběhem půjčky nebudete spokojeni, můžete ji kdykoli do 14 dnů vrátit.

 

  • Nebankovní půjčky v poslední době vyhledává stále více klientů, v podstatě jsou plnohodnotnou konkurencí bankovních půjček. Zatímco vyřídit půjčku v bance může trvat i několik týdnů, v případě nebankovních půjček je to jen pár minut. V tomto nemohou banky absolutně konkurovat. Navíc dnes už neplatí, že banky nabízejí výhodnější podmínky, mnohdy je tomu právě naopak. Všechno směřuje k tomu, že nebankovní půjčky stále častěji využívají lidé jako půjčky do výplaty.

 

  • Půjčka do výplaty pomůže méně majetným překlenout těžké období, které nastává koncem měsíce, kdy poplatí všechny účty a následně jim nezbývají peníze na další výdaje. Levná půjčka do výplaty představuje ideální možnost půjčit si menší obnos, a to prakticky bez žádných rizik, protože tak máte jistotu, že obnos dokážete naprosto bezproblémově splatit. Nemusíte proto mít strach, že se dostanete do dluhové pasti – takové slovo ani neznáme.

 

  • Navíc půjčka na ruku je ideální, když potřebujete peníze ihned v hotovosti. Většina bankovních institucí vám poskytne půjčku jen v případě, že si u nich zřídíte účet, ale co když nesplňujete podmínky pro zřízení účtu? Podobně tomu je v případě nebankovních půjček, které jsou většinou poskytovány jen na bankovní účet. Jenže ten má mnoho žadatelů blokovaný. My vám poskytneme půjčku na ruku – bez zbytečného protahování a komplikací.

 

Zažádejte si o půjčku do výplaty ještě dnes a nestresujte se zbytečně tím, jestli budete mít koncem měsíce dostatečné finance, abyste pokryly nezbytné výdaje. S námi můžete mít půjčku ihned na ruku, navíc v případě první půjčky si můžete užít velký bonus a naši konkurenční výhodu – první půjčku zdarma.

 

 

Půjčka pro nezaměstnané ihned na ruku

 

Přijít o práci je jednou z událostí, která kompletně může změnit váš život k horšímu. Jen si to představte, že najednou budete zcela bez příjmu – z čeho následně zaplatíte neodkladné poplatky, jako například za nájem, v případě nemoci nebo za jiné, nepostradatelné věci. Naštěstí je tu možnost férové půjčky, jediné co stačí, je vyplnit formulář a následně budete mít finance během 15 minut ihned na účtě – celé to zabere maximálně pár minut

 

Půjčka pro nezaměstnané nemusí být likvidační, zvláště v našem případě, kdy nabízíme první půjčku zcela zdarma, bez zbytečných poplatků a podobně.

 

Rozumíme tomu, že člověk přijde o práci ze dne na den a peníze někde obstarat musí. Rozhodně nesoudíme žadatele podle toho, jestli mají práci, nebo ne. Víme, že o práci může přijít i opravdu schopný člověk. Navíc ho může půjčka odvrátit od života na ulici, ze kterého je už jen těžká cesta zpět. Nabízíme férové půjčky, které vás ohromí svými výhodami – například bezplatné snížení nebo odložení splátek.

 

Půjčka pro nezaměstnané je určena všem, kteří přišli nenadále o práci, ale i těm, kteří jsou dlouhodobě nezaměstnaní. Jedná se o velmi flexibilní půjčku, která se může v mnoha parametrech přizpůsobit na míru žadatelům. Většinou jsou určeny také jako půjčky na nečekané výdaje. Zatímco dříve byly půjčky pro nezaměstnané prakticky nedostupné, dnes se na tuto klientelu zaměřují převážně nebankovní společnosti

 

Bankovní instituce i nadále nenabízejí půjčky nezaměstnaným, protože to považují za příliš velké riziko. Zatímco u banky musíte složitě dokládat příjem a mnoho dalších věcí, u nebankovních společností vám stačí jen minimum náležitostí a peníze máte ihned na účtě. Dnes už i nezaměstnaní mohou být cílovou a atraktivní skupinou úvěrových společností. Většinou jsou jako druh půjčky použity prakticky na cokoli.

 

Půjčky pro nezaměstnané však nikdy nejsou nijak finančně vysoké, jejich primárním úkolem je totiž zmírnit dopad nezaměstnanosti. Většinou tedy slouží k překlenutí přechodného období, než si žadatel najde novou práci. Zatímco dříve byly půjčky pro nezaměstnané spíše výjimkou, dnes jsou natolik rozšířeny, že se poskytovatelé snaží nalákat klientelu na stále lepší a výhodnější podmínky. Prakticky i přes rizikovější bonitu žadatelů bývají tyto půjčky bez rizika.

 

V případě zájmu o půjčku pro nezaměstnané není nic jednoduššího, než o ni zažádat ještě dnes. Zvládnete to rychle a pohodlně z pohodlí domova, vyplnění žádosti vám zabere jen pár minut a následně můžete mít peníze ihned na účtě. Taková půjčka bez doložení příjmů je rozhodně lákavým produktem pro všechny, kteří potřebují peníze ihned na ruku. Už žádné zdlouhavé posuzování příjmů, nutnost ručit majetkem, nebo mít ručitele. Chápeme, že žijeme ve 21. století, proto vám poskytujeme půjčky online bez doložení příjmu, které můžete mít ihned na účtě.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu