Pozadí čas

První půjčka zdarma

Studentská léta jsou velmi finančně náročná, pokud nemáte štědrého sponzora. Zatímco v zahraničí jsou studentské půjčky časté, u nás se teprve začínají rozmáhat. Získat studentskou půjčku je podobně snadné, jako získat jakýkoli jiný úvěr – základem je vyplnit online žádost a následně vyčkat na schválení. V ideálním případě můžete mít půjčku ihned na účtě. Nemusíte se tak děsit nenadálých výdajů.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

První půjčka zdarma

Studium vysoké školy je finančně velmi náročné, navíc brigády snižují šanci na jejich úspěšné dokončení. Co takhle se naplno věnovat škole a přitom mít finanční rezervu?

  • Studentské půjčky často bývají menšího charakteru, většinou v řádu tisíců korun, avšak mnohdy to může být i více. My nabízíme i desetitisíce, které můžete čerpat prakticky ihned. Schválení probíhá v řádu minut, stejně tak žádost vyplníte do pěti minut. Peníze na účtu můžete mír ještě dnes. Není na co čekat. Studentská půjčka je bez rizika, můžete si kdykoli odložit nebo snížit splátky a využívat spoustu dalších výhod, které vám banky nikdy nenabídnou.

  • Výhody studentské půjčky jsou obrovské. Například první půjčka je zcela zdarma, nemusíte se tak zbytečně starat o různé poplatky za zprostředkování půjčky a jiné. To nejednomu studentovi nepochybně přijde vhod. Každý student navíc určitě ocení možnost si studentskou půjčku sjednat ihned online, bez zbytečných průtahů a neúnosné byrokracie. Bez zbytečného papírování tak ihned víte, zda máte nárok na půjčku – a pokud ano půjčka hned bude na vašem účtě.

  • Nebankovní půjčka je produktem jak bankovních, tak i nebankovních společností. V obou případech se liší svými vlastnostmi. Často je rozdílná částka čerpání, od toho se samozřejmě odvíjí také doba splácení. Většinou nepotřebujete nijak dokládat příjmy na formuláři, což je u studentů obtížné a nepotřebujete ani ručitele. V případě nebankovních poskytovatelů úvěrů mnohdy nevadí ani negativní záznam v rejstříku dlužníků.

  • Studenti mají možnost si individuálně přizpůsobit výši splátek a v případě komplikací si splátky dokonce odložit – což vám nenabídne každý. Mezi další přednosti patří zejména férové jednání, i proto se k nám mnoho klientů vrací a využívají finančních služeb opakovaně.

  • Rychlá studentská půjčka online rozhodně nemusí znamenat, že se zadlužíte a dostanete do dluhové pasti. Pro studenty je většinou lepší volit krátkodobější úvěry, které nejsou tolik závazné a rizikové, jako právě dlouhodobé úvěry, na ty se většinou zaměřují spíše bankovní instituce, protože jsou mnohem výnosnější. Nelze jednoznačně říci, zda dát přednost studentské půjčce v bance, nebo je lepší využít nebankovního poskytovatele. Na to si každý student musí přijít sám.

Co si pod pojmem první půjčka zdarma můžete představit?

Rádi využíváte možnosti půjčení peněz? Chcete si při prvním řešení užít i nějaké výhody? První úvěr zdarma je vhodným řešením malé půjčky pro vás. Pokud jste si mysleli, že získáte půjčku, kterou následně nebudete muset platit, tak bylo by to sice super, ale téměř nemožné. Žádná banka ani nebankovní společnost zatím takovou službu neposkytuje.

Jde o formu půjčky, která je inspirací pro klienta, aby získal nějakou výhodu za svoji první půjčku u dané společnosti a zároveň mu bylo zpříjemněné splácení. V praxi to znamená, že většinou je taková půjčka při splacení do předem určeného data bezúročná, bez poplatků a většinou nejde o vysokou částku.

Obvykle se jedná o nebankovní produkty s dobou splatnosti do 1 až 3 měsíců. Po splnění této podmínky je taková finanční pomoc bezúročná. Pokud klient tuto podmínku nesplní, tak okamžitě se půjčka úročí.Aby tato podmínka byla splněná, tak rozhodně nečekejte půjčku s obnosem třeba sto tisíc. Jde většinou jen o několik málo tisíc. Jedná se tedy o především půjčky před výplatou nebo na mimořádné výdaje.Taková malá a rychlá půjčka nevyžaduje zdlouhavé papírování a obvykle máte peníze do několika minut na účtu.Výhodou také je, že pro pár tisícovek si nemusíte nikam jezdit. Vše se dá vyřídit přes internet a údaje vyplníte do jednoduchého online formuláře s přednastavenými kolonkami.

Pokud však víte, že potřebujete mnohem více nebo nebudete schopni v tak krátkém časovém horizontu půjčku splatit, tak raději sáhněte po dlouhodobějších půjčkách, při kterých jsou možné i vyšší částky.Většinou nabídka bezúročného řešení platí opravdu pouze při první půjčce. To znamená, že když si budete chtít půjčit znovu, tak už počítejte s úrokem.

Každý výběr vhodného řešení je individuální a každému klientovi vyhovuje něco jiného.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu