Pozadí čas

První půjčka zdarma

Studentská léta jsou velmi finančně náročná, pokud nemáte štědrého sponzora. Zatímco v zahraničí jsou studentské půjčky časté, u nás se teprve začínají rozmáhat. Získat studentskou půjčku je podobně snadné, jako získat jakýkoli jiný úvěr – základem je vyplnit online žádost a následně vyčkat na schválení. V ideálním případě můžete mít půjčku ihned na účtě. Nemusíte se tak děsit nenadálých výdajů.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

První půjčka zdarma

Studium vysoké školy je finančně velmi náročné, navíc brigády snižují šanci na jejich úspěšné dokončení. Co takhle se naplno věnovat škole a přitom mít finanční rezervu?

 

  • Studentské půjčky často bývají menšího charakteru, většinou v řádu tisíců korun, avšak mnohdy to může být i více. My nabízíme i desetitisíce, které můžete čerpat prakticky ihned. Schválení probíhá v řádu minut, stejně tak žádost vyplníte do pěti minut. Peníze na účtu můžete mír ještě dnes. Není na co čekat. Studentská půjčka je bez rizika, můžete si kdykoli odložit nebo snížit splátky a využívat spoustu dalších výhod, které vám banky nikdy nenabídnou.

 

  • Výhody studentské půjčky jsou obrovské. Například první půjčka je zcela zdarma, nemusíte se tak zbytečně starat o různé poplatky za zprostředkování půjčky a jiné. To nejednomu studentovi nepochybně přijde vhod. Každý student navíc určitě ocení možnost si studentskou půjčku sjednat ihned online, bez zbytečných průtahů a neúnosné byrokracie. Bez zbytečného papírování tak ihned víte, zda máte nárok na půjčku – a pokud ano půjčka hned bude na vašem účtě.

 

  • Nebankovní půjčka je produktem jak bankovních, tak i nebankovních společností. V obou případech se liší svými vlastnostmi. Často je rozdílná částka čerpání, od toho se samozřejmě odvíjí také doba splácení. Většinou nepotřebujete nijak dokládat příjmy na formuláři, což je u studentů obtížné a nepotřebujete ani ručitele. V případě nebankovních poskytovatelů úvěrů mnohdy nevadí ani negativní záznam v rejstříku dlužníků.

 

  • Studenti mají možnost si individuálně přizpůsobit výši splátek a v případě komplikací si splátky dokonce odložit – což vám nenabídne každý. Mezi další přednosti patří zejména férové jednání, i proto se k nám mnoho klientů vrací a využívají finančních služeb opakovaně.

 

  • Rychlá studentská půjčka online rozhodně nemusí znamenat, že se zadlužíte a dostanete do dluhové pasti. Pro studenty je většinou lepší volit krátkodobější úvěry, které nejsou tolik závazné a rizikové, jako právě dlouhodobé úvěry, na ty se většinou zaměřují spíše bankovní instituce, protože jsou mnohem výnosnější. Nelze jednoznačně říci, zda dát přednost studentské půjčce v bance, nebo je lepší využít nebankovního poskytovatele. Na to si každý student musí přijít sám.

 

 

Co si pod pojmem první půjčka zdarma můžete představit?

Rádi využíváte možnosti půjčení peněz? Chcete si při prvním řešení užít i nějaké výhody? První úvěr zdarma je vhodným řešením malé půjčky pro vás. Pokud jste si mysleli, že získáte půjčku, kterou následně nebudete muset platit, tak bylo by to sice super, ale téměř nemožné. Žádná banka ani nebankovní společnost zatím takovou službu neposkytuje.

Jde o formu půjčky, která je inspirací pro klienta, aby získal nějakou výhodu za svoji první půjčku u dané společnosti a zároveň mu bylo zpříjemněné splácení. V praxi to znamená, že většinou je taková půjčka při splacení do předem určeného data bezúročná, bez poplatků a většinou nejde o vysokou částku.

Obvykle se jedná o nebankovní produkty s dobou splatnosti do 1 až 3 měsíců. Po splnění této podmínky je taková finanční pomoc bezúročná. Pokud klient tuto podmínku nesplní, tak okamžitě se půjčka úročí.Aby tato podmínka byla splněná, tak rozhodně nečekejte půjčku s obnosem třeba sto tisíc. Jde většinou jen o několik málo tisíc. Jedná se tedy o především půjčky před výplatou nebo na mimořádné výdaje.Taková malá a rychlá půjčka nevyžaduje zdlouhavé papírování a obvykle máte peníze do několika minut na účtu.Výhodou také je, že pro pár tisícovek si nemusíte nikam jezdit. Vše se dá vyřídit přes internet a údaje vyplníte do jednoduchého online formuláře s přednastavenými kolonkami.

Pokud však víte, že potřebujete mnohem více nebo nebudete schopni v tak krátkém časovém horizontu půjčku splatit, tak raději sáhněte po dlouhodobějších půjčkách, při kterých jsou možné i vyšší částky.Většinou nabídka bezúročného řešení platí opravdu pouze při první půjčce. To znamená, že když si budete chtít půjčit znovu, tak už počítejte s úrokem.

Každý výběr vhodného řešení je individuální a každému klientovi vyhovuje něco jiného.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu