Pozadí čas

Půjčka pro důchodce

Ani starší lidi, kteří si již svoje odpracovali a odžili a teď si mají užívat svého zaslouženého odpočinku v důchodu, neobchází finanční tíseň. Svými problémy nechtějí obtěžovat příbuzné nebo jim ani nemá kdo pomoct. Jsou však bankovní i nebankovní společnosti, které nabízejí pomocnou ruku v oblasti půjček a úvěrů i lidem, kteří mají jako příjem starobní nebo invalidní důchod.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Půjčka pro důchodce

Půjčky pro důchodce jsou tedy zaměřené na tuto kategorii klientů. Může se jednat o malé a krátkodobé půjčky, ale také vyšší a s dlouhodobým splácením.

Pokud se jedná o částku do 20000 korun, tak tu je možné získat okamžitě. Bez složitého papírování vyplníte online formulář, během několika minut dojde ke schválení a peníze jsou na cestě. Nutné je si však uvědomit, do kdy přesně máte takovou půjčku splatit. Může se totiž stát, že příjem z důchodu vám chodí později, než je stanovená doba splatnosti a vám začnou nabíhat úroky z prodlení. Částka se tak může zbytečně navýšit. Vypočítejte si tedy předem, jestli stanovená lhůta, třeba 30 dnů, se vejde do termínu výplaty příjmu.

Většina půjček se vyplácí přímo na bankovní účet. Některé nebankovní společnosti však počítají také s tím, že senioři nemusí používat bankovní účet a nabízejí další možnosti výplat. Například složenkou nebo výplata přímo obchodním zástupcem.

Možná byste řekli, že člověk v důchodu není pro finanční instituce atraktivním klientem. Budete se divit, ale je. Je to hlavně tím, že starobní důchod vám nikdo nevezme, kdež to zaměstnání můžete kdykoliv ztratit.

Asi vám také vrtá hlavou, jaký je maximální možný věk pro získání půjčky?

V případě malých půjček s krátkodobým splácením nehraje roli věk, ale příjem. U vyšších půjček, a především hypoték je již doba splácení, a i celková vypůjčená částka věkem ovlivněna. Například v případě, že vám je 60 let, tak maximální možná doba splácení je 10 let.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu