Pozadí čas

Půjčka pro důchodce

Ani starší lidi, kteří si již svoje odpracovali a odžili a teď si mají užívat svého zaslouženého odpočinku v důchodu, neobchází finanční tíseň. Svými problémy nechtějí obtěžovat příbuzné nebo jim ani nemá kdo pomoct. Jsou však bankovní i nebankovní společnosti, které nabízejí pomocnou ruku v oblasti půjček a úvěrů i lidem, kteří mají jako příjem starobní nebo invalidní důchod.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Půjčka pro důchodce

Půjčky pro důchodce jsou tedy zaměřené na tuto kategorii klientů. Může se jednat o malé a krátkodobé půjčky, ale také vyšší a s dlouhodobým splácením.

Pokud se jedná o částku do 20000 korun, tak tu je možné získat okamžitě. Bez složitého papírování vyplníte online formulář, během několika minut dojde ke schválení a peníze jsou na cestě. Nutné je si však uvědomit, do kdy přesně máte takovou půjčku splatit. Může se totiž stát, že příjem z důchodu vám chodí později, než je stanovená doba splatnosti a vám začnou nabíhat úroky z prodlení. Částka se tak může zbytečně navýšit. Vypočítejte si tedy předem, jestli stanovená lhůta, třeba 30 dnů, se vejde do termínu výplaty příjmu.

Většina půjček se vyplácí přímo na bankovní účet. Některé nebankovní společnosti však počítají také s tím, že senioři nemusí používat bankovní účet a nabízejí další možnosti výplat. Například složenkou nebo výplata přímo obchodním zástupcem.

Možná byste řekli, že člověk v důchodu není pro finanční instituce atraktivním klientem. Budete se divit, ale je. Je to hlavně tím, že starobní důchod vám nikdo nevezme, kdež to zaměstnání můžete kdykoliv ztratit.

Asi vám také vrtá hlavou, jaký je maximální možný věk pro získání půjčky?

V případě malých půjček s krátkodobým splácením nehraje roli věk, ale příjem. U vyšších půjček, a především hypoték je již doba splácení, a i celková vypůjčená částka věkem ovlivněna. Například v případě, že vám je 60 let, tak maximální možná doba splácení je 10 let.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu