Pozadí čas

Nebankovní půjčka na OP s minimem dokladů ihned na účtě

Také tak nesnášíte zdlouhavou administrativu a čekání na konečný verdikt při zřizování bankovního úvěru? Vyhněte se tomu. Řešením je nebankovní půjčka s výplatou peněz ihned na účet. Jde o mnohem flexibilnější finanční nástroj, díky němuž můžete peníze získat opravdu velmi rychle. Vše je navíc velmi diskrétní. Půjčka s výplatou peněz ihned na účet je bezúčelová. To znamená, že si můžete půjčit opravdu na cokoliv a nemusíte nikomu sdělovat, na co peníze použijete.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Nebankovní půjčka na OP s minimem dokladů ihned na účtě

 • Peníze na účtu do 15 minut od podání žádosti? Je to možné

 • Podmínkou ovšem je, aby obě banky, tedy ta, ze které jsou peníze odesílány, i ta, která peníze přijímá, podporovaly okamžité platby. Máte-li tedy bankovní účet u některé z takto moderně fungujících bank, máte vyhráno. Peníze z úvěru můžete mít na účtu opravdu do několika minut, prakticky ihned od doby, kdy vám bude půjčka schválena

 • Co rozhodně nebudete potřebovat při sjednání půjčky ihned na účet?

 • Pokud potřebujete zvýšit sumu na svém běžném účtu ať již proto, abyste měli z čeho zaplatit nájem anebo opravu automobilu či domácích spotřebičů, je nebankovní půjčka s výplatou ihned na účet tím pravým řešením. Abyste předešli případným komplikacím a peníze získali opravdu tak rychle, jak je to jen možné, připravte si:

 • váš občanský průkaz,

 • číslo vašeho bankovního účtu,

 • chytrý mobilní telefon s fotoaparátem,

 • pár minut svého času.

 • Občanský průkaz budete potřebovat už při vyplnění žádosti. Později, pokud vám bude půjčka schválena, jej bude nutné vyfotit a poslat společně s podepsanou úvěrovou smlouvou. Na místo občanského průkazu si ale můžete připravit také řidičský průkaz nebo cestovní pas. Unikátním dokladem je také kartička od pojišťovny. Právě tyto doklady mohou nahradit občanský průkaz, pokud byste jej náhodou aktuálně měnili za nový a neměli v době sjednávání půjčky k dispozici.

 • Proč požádat o půjčku ihned na účet?

 • Nečekají vás žádné zbytečné průtahy. Rovnou se dozvíte, jak na tom budete.

 • Nemusíte nikoho přemlouvat a hledat ručitele, ani nikomu vysvětlovat, na co si chcete půjčit.

 • Dokonce není nutné ani vlastnit nemovitost, kterou byste mohli ručit.

 • Jednoduše požádáte o půjčku a v případě, že vám bude schválena, dostanete peníze do několika minut. Tak snadné to je.

 • Rychlá půjčka ihned na účet se výborně hodí také pro překonání tíživého období těsně před výplatou, kdy se mnohým lidem nemusí dostávat dostatek prostředků.

 • Díky tomu, že si v rámci této rychlé půjčky obvykle půjčujete nižší částky, nebude vám činit potíže splatit ji v poměrně krátkém časovém horizontu. Díky tomu půjčka ihned na účet nezatíží váš rodinný rozpočet tolik jako jiné úvěry.

 • Zapomeňte na zdlouhavé administrativní procedury a užijte si svobodnou půjčku bez nutnosti prokazovat svoji bonitu. Vše si navíc zařídíte z pohodlí domova. A peníze budete mít rychleji, než byste řekli: „Kde na to zase vezmu?“.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu