Pozadí čas

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Dnes je půjčka bez potvrzení o příjmu součástí standardní nabídky finančních produktů, ale nebylo tomu tak vždy. Například banky po vás budou chtít i dnes formulář na doklad o příjmu, na základě kterého posoudí vaši bonitu, tedy zda budete schopni úvěr splácet. Trochu jiný pohled na věc mají poskytovatelé nebankovních úvěrů, pro které není doklad příjmu průkazný pro to, aby dokázal klientovu schopnost splácet. Ukázalo se, že i zákazník bez trvalého zaměstnání dokáže úvěr splatit, naopak člověk s dlouhodobým příjmem může mít se splácením problém.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Jste nezaměstnaní a příjem jednoduše doložit nemůžete? U nás to nehraje žádnou roli. Naopak si můžete být jisti individuálním přístupem ke každému ze zákazníků. S námi máte jistotu, že se vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc. Věříme totiž v to, že naše půjčka online může takřka zázračně proměnit životní situaci. To dokazuje i celá řada našich spokojených klientů, kterým námi poskytnutý úvěr bez doložení příjmu pomohl opět získat pevnou půdu pod nohama. Pomáháme rodinám najít cestu z exekuce, jiní klienti naši půjčku bez potvrzení příjmů ocenili ve chvíli, kdy potřebovali překlenout složité období po ztrátě zaměstnání.

Půjčka bez potvrzení o příjmu ihned online

Dalším z našich spokojených klientů můžete být právě vy. Určitě vás potěší, že vám to nezabere více než pár minut vašeho času. Je to zcela jednoduché – během několika okamžiků vyplníte online žádost, kterou vám za několik minut prověříme. Ihned vás informujeme, zda máte na půjčku nárok – a věřte tomu, že s našimi podmínkami na půjčku ihned online dosáhne prakticky každý žadatel. Zakládáme si na flexibilitě a rychlosti a věříme, že to ocení i každý z našich zákazníků.

Proč si vybrat právě nás? Zaručujeme vám, že naše půjčky jsou férové a že před vámi neskrýváme žádné poplatky. Není pro nás nejmenší problém, pokud se rozhodnete poskytnutý úvěr splatit předčasně. Ochotně vám také umožníme snížení splátek, nebo dokonce jejich oddálení. Dovolíme si ještě jednou zopakovat, že tohle vše u nás máte zcela zdarma. S námi se nemusíte bát dluhové pasti, naopak vám nabízíme pomocnou ruku v těžkém životním období a vyhlídku na spokojený život nezatížený finančními problémy.

Objevte nebankovní půjčky pro nezaměstnané. Pomůžeme vám vyřešit vaše problémy s penězi i ve chvíli, kdy jste přišli o zaměstnání.

Rychlá nebankovní půjčka bez registru vyřeší vaše problémy

Je to právě její dostupnost pro každého, co činí z online nebankovní půjčky bez registru velmi oblíbený produkt. Zapomeňte na prokazování příjmu a výpis z rejstříku dlužníků. To, co banky ještě stále kontrolují, je u nás už dávno přežitek. Dostat se do rejstříku dlužníků je snadné, proto je nespravedlivé posuzovat klienty na základě takového zápisu.

Dostat se z rejstříku dlužníků přitom vůbec není lehké. K tomu, abyste se v něm ocitli, přitom stačí jedna neuhrazená faktura u mobilního operátora nebo opožděná platba pojistného. Po splacení dluhu je nutné tuto skutečnost složitě dokládat, stejně však ale tato snaha o vymazání zápisu mívá nejistý výsledek. My však máme na poměřování klientů svá vlastní kritéria a ujišťujeme vás, že zápis v rejstříku dlužníků pro nás skutečně důležitý není.

Online půjčky dnes představují nejsnadnější způsob, jak se dostat k penězům. Výhodou těchto půjček bez potvrzení příjmů je především flexibilita a rychlost, se kterou se peníze objeví u vás na účtu. To je s podmínkami nastavenými klasickými bankovními institucemi zcela nesrovnatelné. U banky trvá pouhé posouzení vaší žádosti několik dní a zahrnuje složitou administrativu. Dalších pár dní trvá, než banka vůbec převede peníze na váš účet. A to už v některých životních situacích může být příliš pozdě. Pokud potřebujete akutně půjčit peníze, u banky určitě nepochodíte. Věříme proto, že naše nabídka pro vás představuje to nejlepší řešení.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu