Pozadí čas

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Dnes je půjčka bez potvrzení o příjmu součástí standardní nabídky finančních produktů, ale nebylo tomu tak vždy. Například banky po vás budou chtít i dnes formulář na doklad o příjmu, na základě kterého posoudí vaši bonitu, tedy zda budete schopni úvěr splácet. Trochu jiný pohled na věc mají poskytovatelé nebankovních úvěrů, pro které není doklad příjmu průkazný pro to, aby dokázal klientovu schopnost splácet. Ukázalo se, že i zákazník bez trvalého zaměstnání dokáže úvěr splatit, naopak člověk s dlouhodobým příjmem může mít se splácením problém. 

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Jste nezaměstnaní a příjem jednoduše doložit nemůžete? U nás to nehraje žádnou roli. Naopak si můžete být jisti individuálním přístupem ke každému ze zákazníků. S námi máte jistotu, že se vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc. Věříme totiž v to, že naše půjčka online může takřka zázračně proměnit životní situaci. To dokazuje i celá řada našich spokojených klientů, kterým námi poskytnutý úvěr bez doložení příjmu pomohl opět získat pevnou půdu pod nohama. Pomáháme rodinám najít cestu z exekuce, jiní klienti naši půjčku bez potvrzení příjmů ocenili ve chvíli, kdy potřebovali překlenout složité období po ztrátě zaměstnání.

 

Půjčka bez potvrzení o příjmu ihned online

 

Dalším z našich spokojených klientů můžete být právě vy. Určitě vás potěší, že vám to nezabere více než pár minut vašeho času. Je to zcela jednoduché – během několika okamžiků vyplníte online žádost, kterou vám za několik minut prověříme. Ihned vás informujeme, zda máte na půjčku nárok – a věřte tomu, že s našimi podmínkami na půjčku ihned online dosáhne prakticky každý žadatel. Zakládáme si na flexibilitě a rychlosti a věříme, že to ocení i každý z našich zákazníků.

 

Proč si vybrat právě nás? Zaručujeme vám, že naše půjčky jsou férové a že před vámi neskrýváme žádné poplatky. Není pro nás nejmenší problém, pokud se rozhodnete poskytnutý úvěr splatit předčasně. Ochotně vám také umožníme snížení splátek, nebo dokonce jejich oddálení. Dovolíme si ještě jednou zopakovat, že tohle vše u nás máte zcela zdarma. S námi se nemusíte bát dluhové pasti, naopak vám nabízíme pomocnou ruku v těžkém životním období a vyhlídku na spokojený život nezatížený finančními problémy.

 

Objevte nebankovní půjčky pro nezaměstnané. Pomůžeme vám vyřešit vaše problémy s penězi i ve chvíli, kdy jste přišli o zaměstnání.

 

Rychlá nebankovní půjčka bez registru vyřeší vaše problémy

 

Je to právě její dostupnost pro každého, co činí z online nebankovní půjčky bez registru velmi oblíbený produkt. Zapomeňte na prokazování příjmu a výpis z rejstříku dlužníků. To, co banky ještě stále kontrolují, je u nás už dávno přežitek. Dostat se do rejstříku dlužníků je snadné, proto je nespravedlivé posuzovat klienty na základě takového zápisu.

 

Dostat se z rejstříku dlužníků přitom vůbec není lehké. K tomu, abyste se v něm ocitli, přitom stačí jedna neuhrazená faktura u mobilního operátora nebo opožděná platba pojistného. Po splacení dluhu je nutné tuto skutečnost složitě dokládat, stejně však ale tato snaha o vymazání zápisu mívá nejistý výsledek. My však máme na poměřování klientů svá vlastní kritéria a ujišťujeme vás, že zápis v rejstříku dlužníků pro nás skutečně důležitý není.

 

Online půjčky dnes představují nejsnadnější způsob, jak se dostat k penězům. Výhodou těchto půjček bez potvrzení příjmů je především flexibilita a rychlost, se kterou se peníze objeví u vás na účtu. To je s podmínkami nastavenými klasickými bankovními institucemi zcela nesrovnatelné. U banky trvá pouhé posouzení vaší žádosti několik dní a zahrnuje složitou administrativu. Dalších pár dní trvá, než banka vůbec převede peníze na váš účet. A to už v některých životních situacích může být příliš pozdě. Pokud potřebujete akutně půjčit peníze, u banky určitě nepochodíte. Věříme proto, že naše nabídka pro vás představuje to nejlepší řešení.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu