Pozadí čas

Půjčka bez Solusu

Nepříjemný záznam v seznamech dlužníků dokáže pořádně zamotat život. Jakmile chcete půjčku, tak neprojdete přísným systémem a záznam znemožní, abyste půjčku získali.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Půjčka bez Solusu

U bankovních společností je získat půjčku s takovým záznamem zcela nemožné, takže pokud víte, že nějaký záznam máte, tak je zbytečné se o žádost pokoušet a ztrácet čas.

Nebankovní společnosti nabízejí o něco méně přísné podmínky pro získání a záznam v registru dlužníků není pro ně překážkou. Půjčky bez solusu jsou tak oblíbené právě mezi klienty, kteří by jinak neprošli.

Do systému Solus se dostanete obvykle díky neuhrazenému vyúčtování za telefon, opožděné splátce za úvěr, které můžete mít již dávno uhrazené, ale záznam se s vámi ponese ještě několik let.

Proto jsou stále více oblíbené půjčky nebankovních společností, které nevyžadují lustrování těchto záznamů a bez problémů půjčí i klientovi s takovým problémem. Následně je již pouze na klientovi, jestli opravdu zvážil svoje finanční možnosti a je schopný půjčku splácet.

Bez problémů se nechají obvykle půjčit malé částky na kratší dobu splácení. U vyšších částek už může být podmínka ručitel nebo zástava nemovitosti i doložení příjmů. Tam již záleží pouze na okolnostech, k čemu peníze potřebujete a jestli se vám takové řešení opravdu vyplatí.

Když půjčku získáte i přes veškeré záznamy, tak je dobré mít na paměti, že jde o další výdaj, který musíte pravidelně splácet, abyste se vyhnuli zbytečným problémům. Při jistotě, že jste schopni finanční závazek dostát, není co řešit. Avšak pokud je vaše situace taková, že již teď máte problémy se splácením, tak záznam v registrech berte spíš jako záchranu než překážku.

Někteří klienti však potřebují půjčku právě z důvodu, že se chtějí zbavit nevýhodných půjček, či dokonce exekucí. Takové řešení je správné a může vám zachránit třeba střechu nad hlavou. Jako třeba konsolidace půjček.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu