Pozadí čas

Půjčka bez Solusu

Nepříjemný záznam v seznamech dlužníků dokáže pořádně zamotat život. Jakmile chcete půjčku, tak neprojdete přísným systémem a záznam znemožní, abyste půjčku získali.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Půjčka bez Solusu

U bankovních společností je získat půjčku s takovým záznamem zcela nemožné, takže pokud víte, že nějaký záznam máte, tak je zbytečné se o žádost pokoušet a ztrácet čas.

Nebankovní společnosti nabízejí o něco méně přísné podmínky pro získání a záznam v registru dlužníků není pro ně překážkou. Půjčky bez solusu jsou tak oblíbené právě mezi klienty, kteří by jinak neprošli.

Do systému Solus se dostanete obvykle díky neuhrazenému vyúčtování za telefon, opožděné splátce za úvěr, které můžete mít již dávno uhrazené, ale záznam se s vámi ponese ještě několik let.

Proto jsou stále více oblíbené půjčky nebankovních společností, které nevyžadují lustrování těchto záznamů a bez problémů půjčí i klientovi s takovým problémem. Následně je již pouze na klientovi, jestli opravdu zvážil svoje finanční možnosti a je schopný půjčku splácet.

Bez problémů se nechají obvykle půjčit malé částky na kratší dobu splácení. U vyšších částek už může být podmínka ručitel nebo zástava nemovitosti i doložení příjmů. Tam již záleží pouze na okolnostech, k čemu peníze potřebujete a jestli se vám takové řešení opravdu vyplatí.

Když půjčku získáte i přes veškeré záznamy, tak je dobré mít na paměti, že jde o další výdaj, který musíte pravidelně splácet, abyste se vyhnuli zbytečným problémům. Při jistotě, že jste schopni finanční závazek dostát, není co řešit. Avšak pokud je vaše situace taková, že již teď máte problémy se splácením, tak záznam v registrech berte spíš jako záchranu než překážku.

Někteří klienti však potřebují půjčku právě z důvodu, že se chtějí zbavit nevýhodných půjček, či dokonce exekucí. Takové řešení je správné a může vám zachránit třeba střechu nad hlavou. Jako třeba konsolidace půjček.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu