Pozadí čas

Půjčka ještě dnes

Všichni čas od času potřebujeme rychle zaplatit nějaký výdaj, ovšem bohužel ne každý k tomu má naspořené rezervy. Jestliže je to i váš případ a potřebujete například zaplatit rychle složenku, pak neváhejte a půjčte si peníze jednoduše online, bez rizika a rychle. My schvalujeme vaše žádosti 24 hodin denně a peníze posíláme na účet do pár minut. Vyhněte se tak zbytečně komplikacím, které přináší pozdní zaplacení například energií a podobně. Mějte půjčku ještě dnes na účtu.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Půjčka ještě dnes

Věděli jste, že půjčku získáte jednoduše vyplněním formuláře online? Neváhejte, vyplňte formulář s žádostí o půjčku a mějte peníze do několika minut na účtu. Případně vám je dokážeme předat i do ruky, bez zbytečných poplatků.

 

U rychlé půjčky se nemusíte zdržovat zbytečnostmi, nepotřebujeme, abyste doložili svůj příjem, ani účel půjčky. Půjčíme vám na cokoli, bez problémů a zbytečných průtahů můžete mít svou žádost o půjčku schválenou do 5 minut. Zakládáme si na flexibilnosti, ale také na bezpečnosti úvěrů. Jsme férovým poskytovatelem nebankovních půjček, připraveni půjčit vám až 100 000 Kč.

 

Objevte výhody nebankovních půjček, budete příjemně překvapeni

V současné době se ještě mnoho žadatelů o půjčku bojí půjčit si od nebankovních společností, přitom naprosto zbytečně, protože mnohdy nabízí lepší a výhodnější podmínky než klasické banky. Navíc s rychlou nebankovní půjčkou můžete mít peníze na účtu ještě dnes, máte totiž mnohem větší šanci na schválení úvěru. Banky si na druhou stranu zakládají na doložení příjmů, zaměstnání a mnohdy dokonce účelu půjčky.

 

Obrovskou předností a samozřejmě výhodou nebankovních společností je nepochybně jejich flexibilita. Dokážou se rychle přizpůsobit trhu a požadavkům klientů, a právě díky tomu jsou schopny nabídnout lepší podmínky úvěru, než klasický bankovní moloch. Vyhnete se tak opakovanému dokládání všech možných i nemožných dokumentů, se kterými se obyčejná žádost o několik tisíc promění v týdenní záležitost, zatímco nebankovní poskytovatel půjčky vám ji schválí do 5 minut, například my.

 

Půjčka ještě dnes na váš účet, bezpečně a online

 

Mnoho lidí a potencionálních klientů si neuvědomuje základní fakt, že nezáleží na tom, zda si půjčíte od banky nebo nebankovní společnosti, pokud jde o riziko a bezpečnost, je bankovní i nebankovní půjčka naprosto totožná, obě společnosti se totiž musí řídit smlouvou, kterou uzavřete. Naše společnost si zakládá na vzájemné důvěře s klienty a věříme v oboustrannou zodpovědnost. Bereme jako klienta, na jehož spokojenosti nám záleží.

 

Dejte přednost nám, flexibilnímu nebankovnímu poskytovateli půjček, který má mnoho spokojených klientů – ti dokonce našich finančních služeb využívají opakovaně. Je to tak jednoduché, stačí vyplnit online formulář a půjčit si libovolnou částku. My vám následně žádost do 5 minut posoudíme a můžete mít peníze ihned na účtu ještě dnes.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu