Pozadí čas

Půjčka sms

Věděli jste, že k vyřízení rychlé půjčky vám stačí jen mobilní telefon? Na něm snadno vyplníte online formulář. Telefonem můžete také vyfotit a poté e-mailem zaslat fotografii svého občanského průkazu pro identifikaci. A jako poslední krok dokonce pomocí telefonu úvěrovou smlouvu i podepíšete. Stačit vám k tomu bude jediná SMS.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Půjčka sms

Sjednat si půjčku s podpisem přes SMS nikdy nebylo jednodušší

Víte proč SMS půjčku využívají klienti opakovaně? Protože jde o flexibilní finanční nástroj, který si můžete snadno přizpůsobit na míru vašim potřebám. Výši splátek si lze individuálně nastavit a později upravit anebo oddálit v závislosti na vaší aktuální finanční situaci.

Jaké jsou výhody půjček podepisovaných přes SMS, kvůli kterým by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti?

 • SMS půjčka je ideální v případě, kdy potřebujete rychle vyřešit svoji nepříznivou finanční situaci. Peníze můžete mít na účtu ještě týž den, kdy jste vyplnili online formulář a podali žádost.

 • Nechcete čekat dlouho na rozhodnutí o tom, zda vám bude úvěr schválen či nikoliv? V případě SMS půjčky budete čekat na verdikt maximálně 15 minut.

 • Jestliže se vám před výplatou nedostává pravidelně peněz na zajištění základních životních potřeb, je SMS půjčka tím pravým řešením.

 • Vzhledem k tomu, že jde o půjčku na relativně nízké finanční částky, lze ji využívat opakovaně i na běžné životní situace, který by vás jinak překvapily.

 • SMS půjčku má smysl si brát, pokud máte jistotu, že půjčenou částku budete schopni splatit v krátkém časovém horizontu.

 • Při sjednání půjčky s podpisem přes SMS se nemusíte obávat žádných poplatků za sjednání úvěru. Vše je jednoduché a transparentní.

 • Půjčky podepisované přes SMS patří obvykle k těm výhodnější a rychle zařízeným, proto není problém si je brát opakovaně.

 • V dnešní době není na nic čas, proto vyhrává ten, kdo je rychlý a ví, jak si poradit.

 • Nikdo se vás nebude na nic ptát. Nebudete muset vysvětlovat žádnému úředníkovi, na co zrovna teď potřebujete peníze. Vše vyřešíte online.

 • Nemusíte se obávat, že byste si s vyřízením půjčky neporadili. Celým procesem vás provedou zkušení profesionálové.

 • SMS půjčka je tak jednoduchá, že si ji můžete na vlastní kůži vyzkoušet i s nižší finanční částkou. Ať víte, do čeho jdete.

Jak postupovat při zařizování půjčky s podpisem přes SMS?

SMS půjčku můžete získat opravdu rychle. Navíc ji snadno vyřídíte z pohodlí svého domova a nemusíte se nikomu zpovídat z toho, na co si chcete půjčit. Pro vyřízení SMS půjčky vám stačí několik jednoduchých kroků:

 1. Vyplníte online formulář, do kterého kromě vašich osobních údajů uvedete také výši a zdroj vašich příjmů.
 2. Formulář odešlete a počkáte několik minut na to, zda bude vaší žádosti vyhověno či nikoliv.
 3. Pokud vám bude půjčka přiklepnuta, budete kontaktováni finančním poradcem, který vás celým procesem provede.
 4. Pošlete fotografii vašeho občanského průkazu na e-mailovou adresu, která vám bude doručena společně s potvrzením půjčky.
 5. Obdržíte úvěrovou smlouvu, kterou doporučujeme si řádně prostudovat.
 6. Smlouvu podepíšete prostřednictvím jediné SMS zprávy.
 7. Můžete začít čerpat peníze.

Ve srovnání s jinými půjčkami je ta sjednaná pomocí SMS zprávy velice rychlá, flexibilní a méně riziková. Obvykle si půjčujete nižší částky, které zvládnete z příští výplaty splatit. Proto SMS půjčka nezatíží váš rodinný rozpočet tolik jako jiné druhy půjček. Často navíc můžete využít bezúročného období a získat půjčku zcela zdarma. Podívejte se, jak byli s tímto druhem půjčky spokojeni žadatelé před vámi.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu