Pozadí čas

Půjčka sms

Rychlé SMS půjčky jsou většinou menší úvěry, které můžete sjednat online bez nutnosti dokládání formuláře o příjmech, ručení, nutnosti mít zaměstnání a podobně. Možná ještě nikdy nebylo snazší získat sms půjčku ihned – jediné, co k tomu potřebujete, je asi deset minut svého času – vyplníte online žádost a peníze máte ihned na účtě. Opravdu skvělý úvěr pro každého, kdo přemýšlí o menší finanční pomoci, například k překlenutí období před výplatou. Prostřednictvím jedné textové zprávy můžete mít až o desítky tisíc více.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Půjčka sms

SMS půjčky využívají klienti velmi často opakovaně. Prakticky se jedná o půjčky zcela bez rizika, u kterých si navíc můžete snížit nebo oddálit kdykoli splátky.
  • Zbytečně na nic nečekejte a řešte svou nepříznivou finanční situaci ihned s bezkonkurenční SMS půjčkou. Budete tak mít peníze na svém účtu do pár minut – navíc se vás nebudeme ptát, k čemu je máte, to je jen na vás. Není třeba se o nic starat, stačí si zažádat a SMS půjčka ihned doplní váš aktuální finanční stav. SMS půjčka je pravděpodobně jeden z nejrychlejších možností, jak peníze získat.

 

  • SMS půjčka si zakládá právě na své flexibilnosti a rychlosti. Zatímco u tradičních úvěrů chvíli trvá, než dosáhnete na jejich čerpání, v případě SMS půjčky ihned víte, zda vám bude úvěr schválen či nikoli. Navíc ve srovnání s bankovními institucemi nabízí SMS půjčka řadu výhod. Je rychlejší, flexibilnější, méně riziková, většinou jde o malou půjčku, takže není problém ji splatit, často umožňuje i předčasné splacení – což je dáno také tím, že nebankovní poskytovatelé úvěrů se zkrátka snaží klientům nabídnout něco více.

 

  • Od doby, kdy SMS půjčky vstoupily na trh, si ihned vybudovaly své výsostné postavení. Díky svým skvělým vlastnostem se staly natolik oblíbenými, že si je někteří klienti brali i opakovaně. Narazit na výhodnou malou půjčku totiž není vždy jednoduché, protože většinou jsou zatíženy vysokými úroky. 

 

  • A protože se snažíme svým klientům nabídnout něco navíc, máme pro vás první půjčku zcela zdarma, bez zbytečných poplatků. Zatímco bankovní instituce dávno zaspaly dobu a soustředí se spíše na movitější klientelu, my nabízíme stejné podmínky všem.

 

  • Pokud přemýšlíte nad SMS půjčkou, na nic nečekejte a jednejte. Vždy je lepší si produkt rovnou vyzkoušet, navíc s námi zcela bez rizika, s možností si SMS půjčky flexibilně přizpůsobit na míru.

 

Půjčka SMS

 

Věřili byste, že jde půjčku získat tak rychle jako odeslat jednu sms? A víte, že takovou sms lze půjčku dokonce získat? Půjčka sms je tím fenoménem, který pohltil i český trh finančních produktů. Tento druh půjčky se řadí mezi spotřebitelské úvěry a jinak se nazývá také finská půjčka. Klienti si jí oblíbili hlavně z toho důvodu, že je rychlá a ze svého pohodlí si jí můžete vyřídit kdykoliv a kdekoliv.

Nejde o půjčku, která by nabízela statisíce, ale o malé řešení s malou částkou, které vás zachrání třeba do výplaty nebo při nečekaných platbách. Stačí odeslat testovou zprávu a peníze máte na účtu třeba i do 15 minut.

Účel u těchto půjček nemusíte udávat, takže je zcela na vás na co peníze využijete. Počítejte s tím, že malá částka se nedá splácet léta, ale třeba bude podmínkou vrácení do 1 měsíce nebo několika dnů. Tím se nechá v mnoha případech využít třeba bezúročné období.

Jak celý proces funguje? Jednoduše si vyberete vhodnou nebankovní společnost, dávejte si pozor na to, aby byla ověřená, napíšete do textové zprávy formát znění a odešlete na uvedené číslo. Následně vás obvykle kontaktuje finanční poradce společnosti, který s vámi doplní další potřebné informace, a peníze můžete mít po schválení ještě v ten den na účtu.

Vše rychlé a jednoduché. Vždyť proč byste měli pro pár tisíců někam běžet a čekat hodiny na konečný verdikt, když můžete zůstat doma nebo v práci a vyřešit vše během několika málo minut.

Pokud se zařadíte mezi spolehlivé klienty, kteří svůj finanční závazek hradí řádně a včas, tak si takovou půjčku můžete bez zbytečných formalit následně brát opakovaně. Některé společnosti dokonce potom nabízejí i vyšší částky na základě ověření vaší spolehlivosti s předchozím splácením.

Uvedena půjčka nevyřeší rekonstrukci, nové auto nebo dovolenou, ale vyřeší malé platby, které hoří, a nechcete se kvůli nim dostat zbytečně do problémů.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu