Pozadí čas

Levná půjčka do výplaty

Stalo se vám už někdy, že vám přišla malá výplata nebo bylo tolik výdajů, že jste nevyšli do další? Při takových situacích jsou vhodné levné půjčky do výplaty. Získáte potřebnou částku, kterou můžete třeba z další výplaty celou uhradit a nechat si tuto možnost zase při další podobné situaci. Pořídíte si nízkou půjčku s možností rychlého splacení, která vás nezaváže na několik dalších let.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Levná půjčka do výplaty

Když si chcete opravdu pomoct a nezadlužit se až po uši jen proto, že momentálně potřebujete zaplatit vyúčtování za elektřinu nebo dětem koupit nové boty, tak zkuste levné půjčky do výplaty.

Vidina peněz často dokáže zaslepit, a když si berete úvěr nebo půjčku, tak když vám někdo nabídne víc, tak okamžitě většina klientů souhlasí. I přes to, že původně chtěli opravdu jen pár tisícovek na přežití do dalšího příjmu.

Navyšuje se celkový měsíční rozpočet a klient se zbytečně dostává do potíží. Proto je důležité zvážit kolik a na co opravdu potřebujete. V případě, že potřebujete pouze něco rychle uhradit, tak určitě sáhněte po takové možnosti, která je určena pro tento účel. Tedy po rychlé půjčce s krátkou dobou splácení.

Tato forma získání částky je skvělým řešením nejen pro pracující, ale také pro rodiče na rodičovské dovolené nebo seniory, kteří pobírají důchod.

Měsíční výdaje, kromě pravidelných plateb, nebývají stejné, protože ne každý měsíc nepotřebujete k lékaři, nekupujete si oblečení nebo vám nepřijde vyúčtování. Takže když nastane nečekaná situace, tak levné a rychlé řešení je nejlepší řešení. A vy hned budete vědět, že se máte kam obrátit se žádostí.

Nejlepší na tom je, že si vše můžete vyřídit online, takže třeba maminky a tatínkové od dětí nemusí nikam cestovat s kočárkem. Stačí si odskočit pouze k zařízení připojenému k internetu.

 

Nejlevnější půjčka pro nezaměstnané a zadlužené

 

  • Myslíme si, že neposkytnout půjčku někomu, kdo je nezaměstnaný, není férové, protože víme, že mu tyto peníze mohou pomoci v tíživé situaci. Pokud je to i váš případ, není nic jednoduššího, než během pár minut vyplnit žádost o půjčku, kterou můžete mít do 15 minut na účtě – bez zbytečných administrativních průtahů a zdlouhavého ověřování. Půjčka pro nezaměstnané vám pomůže zaplatit nutné náklady, jako třeba nájem a podobně, než si najdete novou práci.

 

Věděli jste o tom, že o práci během produktivní části života přijde minimálně jednou až 80 % zaměstnanců? Neznamená to konec.

 

  • Nečekejte, než se stanete dlužníky. Zaplatit důležité poplatky, jako třeba za energii, bydlení a jídlo, je nesmírně důležité. Pokud zrovna nemáte finance na svém účtu, protože nemáte momentálně práci, půjčte si od nás. Jsme férovým poskytovatelem nebankovních půjček, který si zakládá na individuálním přístupu. Kdo jiný vám nabídne odložení nebo snížení splátek zdarma? Nebojte se tak získat opravdu nejlevnější půjčku pro nezaměstnané.

 

  • Půjčky pro nezaměstnané bývaly velmi nedostupné, a to značně stěžovalo těmto žadatelům o půjčku získat nutně potřebné finance. Dnes se situace změnila a půjčku pro nezaměstnané nebo zadlužené získáte rychle během několika minut, navíc pohodlně přes internet. Tato změna mimo jiné přispěla k tomu, že nezaměstnaní a zadlužení lidé už nemusí vyhledávat půjček lichvářů, kteří je mnohdy dostali do existenčních problémů.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu