Pozadí čas

Půjčka bez poplatků

Také nechápete, proč byste měli platit poplatky navíc, za to, že si chcete půjčit? Přece již platíte úroky. Jde o nepoctivou obchodní taktiku. Nenaleťte. Nenechte se nalákat na nízkou úrokovou sazbu, která je vykoupena vysokými poplatky za poskytnutí půjčky, vedení úvěru, předčasné splacení, odložení splátek anebo pojištění úvěru. Dejte přednost jasně sděleným podmínkám a chtějte vědět, kolik zaplatíte navíc. Právě pro vás je tu půjčka bez poplatků, u níž se ještě předtím než si půjčíte, jasně dozvíte, kolik za ni zaplatíte.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Půjčka bez poplatků

Dejte sbohem absurdním poplatkům za půjčku

Nebankovní půjčku bez poplatků může využít na cokoliv, aniž byste se zpovídali komukoliv, na co budete peníze potřebovat. Hodí se jako půjčka do výplaty či mikropůjčka kryjící vaše nadměrné výdaje. Půjčku bez poplatků si můžete brát opakovaně a vždy jasně uvidíte, kolik za ni zaplatíte. Využijte férové a bezpečné nabídky a sjednejte si půjčku bez poplatků ještě dnes. Stačí vyplnit online formulář a během několika minut se dozvíte, kolik si můžete půjčit. Vyplnění formuláře a zaslání žádosti vám zabere jen několik minut, které se mohou stát branou k vaší nové budoucnosti s dostatkem financí, ve které si můžete dopřát, vše, co potřebujete. A to vše za jasně daných transparentních podmínek.

Půjčky bez poplatků využívá stále více lidí. Víte proč?

Jsou výhodné. A to více než kterýkoliv jiný typ půjčky. Půjčky bez poplatků jsou doménou nebankovních společností. Banky si stále ještě rády za poskytnutí i vedení úvěru účtují nemalé částky. Přesto jim však věří větší množství lidí než nebankovním společnostem, které jsou flexibilnější, dokážou se rychleji přizpůsobit požadavkům trhu a především nabízí půjčku bez poplatků na míru každému zájemci. Nebankovní půjčka může být opravdu stejně výhodná nebo dokonce výhodnější než půjčka v bance. Stačí se jen nebát a nechat se přesvědčit o jejích kvalitách. Mezi ty patří mimo jiné:

  • bezkonkurenční rychlost,
  • možnost přizpůsobit si podmínky půjčky od nastavení výše splátek na míru po rozložení splátek tak, aby jejich výše odpovídala vašim současným finančním poměrům,
  • benevolentnější posuzování bonity klienta,
  • méně papírování a více užívání si,
  • vstřícný přístup,
  • a samozřejmě nulové poplatky.

Půjčit si peníze je dnes opravdu snadné a také výhodné. Nemusíte odkládat plnění svých snů anebo odkládat zaplacení nejnutnějších životních potřeb. Díky půjčce bez poplatků budete mít kdykoliv k dispozici dostatek peněz na cokoliv. Je jen na vás, jak je využijete.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu