Pozadí čas

Půjčka bez poplatků

Poplatky jsou u půjček často nástrojem, jak můžete jako věřitel zvýšit zisk. Zatímco nalákáte dlužníky na nízké úroky, zbytek doženete na poplatcích. Poplatky si poskytovatelé půjček, tedy i banky, mohou diktovat podle svého uvážení – zaplatit tak můžete například za poskytnutí úvěru, opožděnou splátku, předčasné splacení, odložení splátek, předčasné splacení splátky nebo pojištění úvěru. Věřte však, že poplatky jsou mnohdy o dost více absurdní.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplácíme peníze

Peníze Vám vyplatíme bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Půjčka bez poplatků

Představujete si, jaké by to asi bylo, využívat půjčky bez poplatků a to klidně opakovaně? Nemusí to být jen sen, s námi je to každodenní realita. Poskytujeme férové a bezpečné půjčky bez poplatků – u nás neplatíte za poskytnutí úvěru ani jeho předčasné splacení. V případě, že nebudete moci splácet, vám jednoduše splátky snížíme nebo úplně odsuneme. Snažíme se poskytovat nebankovní půjčky bez poplatků pro každého.

 

Poplatky? U nás žádné neplatíte a peníze máte ihned na účtu

 

Využít našich úvěrů můžete naprosto jednoduše. Stačí vyplnit online formulář, který vám zabere maximálně 5 minut. Ale těchto 5 minut vám může otevřít dveře k několikatisícové půjčce bez poplatků. Vaši žádost bleskově prověříme a ihned vám odešleme peníze na účet. Nechceme žádný poplatek předem. Jsme oblíbená internetová půjčka současnosti.

 

Nebankovní půjčky bez poplatků předem můžete využít na cokoli. Nemusíte ani dokládat výpisy z registrů, naše půjčky jsou bez registru. Stejně tak pro nás není důležitý váš příjem ani to, jestli jste zaměstnaní. Naše půjčky jsou skutečně pro každého, jedná se o půjčky před výplatou, ale také o půjčky pro nezaměstnané. Výhodnost našich půjček a jejich bezpečnost dokládá především to, že si od nás klienti půjčují peníze opakovaně – a hlavně rádi, protože nemusí být ve stresu.

 

Krátkodobé půjčky patří mezi velmi oblíbené. Vyzkoušejte je také – skvěle se hodí jako půjčka do výplaty a podobně.

 

Půjčky bez poplatků jsou hitem současnosti

 

Jak ukazují poslední průzkumy nezávislých společností, půjčky bez poplatků jsou stále oblíbenější a lidé jich rádi využívají. Nejčastěji si je půjčují jako krátkodobé půjčky do výplaty, kdy mají jistotu, že půjčenou částku zvládnou jednoduše splatit a nedostanou se tak zbytečně do těžké finanční situace, která není příjemná jednak pro věřitele a už vůbec ne pro dlužníka. Půjčky bez poplatků jsou na trhu poměrně krátce, tedy alespoň v takové míře, jako je tomu dnes.

 

Ukazuje se, že v některých, i když spíše v ojedinělých případech opouštějí od poplatků předem i banky, které se naopak dříve v poplatcích vyžívaly. Stále jsou však půjčky bez poplatků doménou spíše nebankovních poskytovatelů půjček. Je to logické, protože dovedou být více flexibilní a dovedou se rychleji přizpůsobovat požadavkům trhu. Oproti bankám je naopak nevýhodou nebankovních poskytovatelů půjček především vnímání veřejnosti, která stále více důvěřuje právě bankám.

 

Přitom dnes už dávno neplatí, že nebankovní půjčka se nutně musí rovnat lichvě a být nebezpečnou. Ostatně něco takového už dávno neumožňuje zákon. Dnešní doba je natolik konkurenční, že se nebankovní poskytovatelé půjček snaží přinést svým klientům benefity, nekalé jednání je tak tím posledním, čeho by využívaly. Mezi tyto benefity patří nulové poplatky, možnost odložení splátek, předčasného splacení, neověřování registrů a mnoho dalších.

 

Půjčit si dnes peníze je jednodušší a bezpečnější než kdykoli dřív. Konec konců nemusíte ani ničím ručit. Nečekejte tak, než budete mít dostatek peněz na plnění svých snů nebo naopak zaplacení toho nejnutnějšího, jednoduše si půjčte rychlou a bezpečnou půjčku bez poplatků od nás. Jsme oblíbeným poskytovatelem nebankovních půjček a klienti si od nás půjčují opakovaně.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu