Pozadí čas

Mikro půjčky

Schází vám měsíčně jen pár tisíc? Právě pro takové klienty jsou mikro půjčky velmi výhodné, protože vám umožňují půjčit si skutečně minimální částku. To s sebou přináší řadu výhod – jednak máte jistotu, že půjčku bez problému dokážete splatit a hlavně je taková mikro půjčka naprosto bezpečná a nedostanete se kvůli ní do problémů. Naše statistiky říkají, že mikro půjčku splatí přibližně 98 % klientů a velká část z nich si půjčuje opakovaně.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Mikro půjčky

My nabízíme půjčku už od 1000 Kč, pokud potřebujete rychle malý obnos, vyplňte ihned žádost o mikro půjčku a peníze budete mít na účtu ještě dnes – bez zbytečných průtahů a jednoduše. Přesvědčte se o tom, budete mile překvapeni.

Můžete si u nás však půjčit i mnohem větší obnos, nabízíme rychlé nebankovní půjčky v rozmezí od 1000 Kč až do 100 000 Kč, a to za velmi výhodných podmínek, o čemž se můžete lehce sami přesvědčit. Nevybíráme poplatky za poskytnutí úvěru, ani příliš nefandíme zbytečnému dokládání formuláře o příjmu a podobným zbytečnostem. Dokonce vám dáme šanci také v případě, kdy vás ostatní považují za problémové klienty. Využijte tak svou šanci.

Proč jsou mikro půjčky tak výhodné?

Výhoda mikro půjček je dána už jejich podstatou, jedná se o skutečně malé obnosy peněz, které si klienti půjčují, většinou jsou to půjčky maximálně do 5 000 Kč, mnohem častěji si však lidé půjčují i daleko menší úvěry, třeba 1000 Kč, 2 500 Kč a podobně. Často se jedná o půjčky, které slouží na zaplacení neočekávaných výdajů – nedoplatek za elektřinu, oprava pračky, nebo třeba účet za telefon. Přitom při nezaplacení nehrozí, že se dostanete do registru dlužníků, typicky do Solusu, což s sebou přináší mnoho problémů. Mikro půjčky jsou tak tím vhodným řešením, jak se nepříjemnostem co nejbezpečněji vyhnout.

Existuje však také velká skupina klientů, kteří využívají mikro půjčky v případě, že nevychází do výplaty. Zkrátka si půjčí menší obnos peněz a zaplatí půjčky z další výplaty. Mají tak jistotu, že budou mít z čeho úvěr splatit, navíc malá částka s sebou nenese téměř žádná rizika, takže jsou mikro půjčky skutečně využívány ve velké míře. Oblíbené jsou také pro důchodce, kteří mají často problém si někde peníze půjčit, protože je nikdo nepovažuje za bonitní klienty.

Mikro půjčky tak slouží jako půjčky do výplaty, ale i půjčky pro důchodce a podobně. Pokud potřebujete půjčit jen několik tisíc a počítáte s tím, že je brzy splatíte, pak jsou mikro půjčky velmi výhodné a můžete mít peníze ihned na účtu. Jedná se o rychlé peníze prakticky bez starostí, mikro půjčky jsou vysoce bezpečné, dle našich statistik je zvládne bez problémů splatit až 98 % klientů, bez problémů ji tak splatíte i vy.

Mikro půjčky jsou hitem současnosti, zažádejte si o ni za výhodných podmínek!

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu