Pozadí čas

Mikro půjčky

Schází vám měsíčně jen pár tisíc? Právě pro takové klienty jsou mikro půjčky velmi výhodné, protože vám umožňují půjčit si skutečně minimální částku. To s sebou přináší řadu výhod – jednak máte jistotu, že půjčku bez problému dokážete splatit a hlavně je taková mikro půjčka naprosto bezpečná a nedostanete se kvůli ní do problémů. Naše statistiky říkají, že mikro půjčku splatí přibližně 98 % klientů a velká část z nich si půjčuje opakovaně.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Mikro půjčky

My nabízíme půjčku už od 1000 Kč, pokud potřebujete rychle malý obnos, vyplňte ihned žádost o mikro půjčku a peníze budete mít na účtu ještě dnes – bez zbytečných průtahů a jednoduše. Přesvědčte se o tom, budete mile překvapeni.

 

Můžete si u nás však půjčit i mnohem větší obnos, nabízíme rychlé nebankovní půjčky v rozmezí od 1000 Kč až do 100 000 Kč, a to za velmi výhodných podmínek, o čemž se můžete lehce sami přesvědčit. Nevybíráme poplatky za poskytnutí úvěru, ani příliš nefandíme zbytečnému dokládání formuláře o příjmu a podobným zbytečnostem. Dokonce vám dáme šanci také v případě, kdy vás ostatní považují za problémové klienty. Využijte tak svou šanci.

 

Proč jsou mikro půjčky tak výhodné?

 

Výhoda mikro půjček je dána už jejich podstatou, jedná se o skutečně malé obnosy peněz, které si klienti půjčují, většinou jsou to půjčky maximálně do 5 000 Kč, mnohem častěji si však lidé půjčují i daleko menší úvěry, třeba 1000 Kč, 2 500 Kč a podobně. Často se jedná o půjčky, které slouží na zaplacení neočekávaných výdajů – nedoplatek za elektřinu, oprava pračky, nebo třeba účet za telefon. Přitom při nezaplacení nehrozí, že se dostanete do registru dlužníků, typicky do Solusu, což s sebou přináší mnoho problémů. Mikro půjčky jsou tak tím vhodným řešením, jak se nepříjemnostem co nejbezpečněji vyhnout.

 

Existuje však také velká skupina klientů, kteří využívají mikro půjčky v případě, že nevychází do výplaty. Zkrátka si půjčí menší obnos peněz a zaplatí půjčky z další výplaty. Mají tak jistotu, že budou mít z čeho úvěr splatit, navíc malá částka s sebou nenese téměř žádná rizika, takže jsou mikro půjčky skutečně využívány ve velké míře.  Oblíbené jsou také pro důchodce, kteří mají často problém si někde peníze půjčit, protože je nikdo nepovažuje za bonitní klienty.

 

Mikro půjčky tak slouží jako půjčky do výplaty, ale i půjčky pro důchodce a podobně. Pokud potřebujete půjčit jen několik tisíc a počítáte s tím, že je brzy splatíte, pak jsou mikro půjčky velmi výhodné a můžete mít peníze ihned na účtu. Jedná se o rychlé peníze prakticky bez starostí, mikro půjčky jsou vysoce bezpečné, dle našich statistik je zvládne bez problémů splatit až 98 % klientů, bez problémů ji tak splatíte i vy.

 

Mikro půjčky jsou hitem současnosti, zažádejte si o ni za výhodných podmínek!

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu