Pozadí čas

Rychlá online půjčka

Do nepříznivé finanční situace se může dostat každý. Právě proto jsme tady my, spolehlivý poskytovatel nebankovních půjček bez registru a online. Stačí pohodlně vyplnit žádost online a peníze můžete mít do pár minut na svém účtu. Nevěříte? Přesvědčte se sami, vyberte si od 1000 Kč do 100 000 Kč a budete překvapeni, jak snadné je získat finanční pomoc. Žádosti posuzujeme do 15 minut a peníze odesíláme ihned a bez doložení příjmů. Finance budete mít na účtu ještě dnes.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Rychlá online půjčka

Tlačí vás tíživá finanční situace a nemáte zrovna rezervu?

 

Žádný problém, využijte našich férových služeb a získejte navíc první půjčku zdarma – bez žádných skrytých poplatků.

 

  • Pokud přemýšlíte, proč si vybrat právě nás, věřte, že jsme spolehlivým zprostředkovatelem nebankovních půjček. Navíc si za poskytnutí půjčky neúčtujeme žádné poplatky a nabízíme možnost ji během prvních 14 dnů vrátit. Nebo si kdykoli snížit či odložit splátky.

 

  • Půjčky bez registru jsou na finančním úvěrovém trhu velmi vyhledávané, protože poskytují rovnoprávné podmínky všem žadatelům. Vzhledem k tomu, že se nenahlíží do registru dlužníků, ani se nijak nedokládá příjem, může zažádat a půjčku získat skutečně kdokoli. Jedinou podmínkou je schopnost poskytnutý úvěr splatit. Většinou se poskytují takové půjčky online, protože je to nejrychlejší a nejpohodlnější možnost – navíc dává společnost velkou možnost flexibility.

 

  • Tím získávají konkurenční výhodu oproti bankám, které většinou zdlouhavě prověřují jak registr dlužníků, tak vyžadují doložení příjmů, zaměstnání a podobně. Navíc zatímco nebankovní instituce vám půjčí finance bez dalších závazků, banky si většinou diktují ještě další podmínky. Půjčka bez doložení příjmů je většinou v řádech tisíců, ale mnohdy může být finanční výše i vyšší, to záleží na možnost každého poskytovatele nebankovních půjček.

 

  • Obecně je to velmi jednoduché. Malá půjčka s sebou nese také malé riziko, a to jak na straně věřitele, tak dlužníka. Malý finanční obnos často není problém splatit, stejně tak ho věřitel často snadno dostane zpět. S vyššími finančními částkami už to není tak jednoduché, proto je většinou i nebankovní poskytovatele půjček nabízejí jedině za jistých podmínek. Přesto jsou mnohdy benevolentnější a flexibilnější než klasické banky.

 

  • Když jde o rychlost získání půjčky nebo úvěru, tak v bankovním sektoru se málokdy setkáte s takovým řešením. Je nutné doložit hromadu papírů, dostavit se osobně a čekat na schválení. Vyplatí se takové peripetie třeba jen pro pár tisíců? Než to všechno vyřídíte, tak dostanete i další výplatu. Právě z těchto důvodů je velice oblíbeným řešením půjčení peněz rychlá online půjčka.

 

  • Žádné návštěvy poboček ani složité vyřizování podkladů. Od toho je jednoduchý online formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Následně už přijde rychlé řešení, které vám přinese peníze obvykle do 24 hodin.

 

  • Když chcete jen pár tisíc, tak je to ideální řešení půjčení peněz na krátkou dobu. Když se ocitnete v nesnázích znovu, tak jako dobrý klient můžete půjčku využít kdykoliv znovu. Získáte tak pocit jistoty, že se máte na koho obrátit, když přijde vysoký nedoplatek za elektřinu nebo plyn, budete muset uhradit dětem školní výlet nebo pomůcky nebo vám chybí peníze na opravu auta.

 

  • Díky diskrétnosti nebudete muset nikomu nic vysvětlovat a ani sdělovat, k čemu konkrétně chcete peníze využít. To je asi největší výhoda půjčení si peněz od nebankovní společnosti. Kamarádovi nebo v bance musíte obvykle říct, proč si chcete najednou peníze půjčit. A to vysvětlování a ponižování ve finále za to ani nestojí.

 

  • Malá a rychlá půjčka je záležitostí několika minut a stejně tak rychlé je i splacení. Nezatíží se tak váš rozpočet na několik měsíců a peníze vám nebudou chybět.

 

  • Nemusíte se obávat ani nějakého záznamu v registru dlužníků. Je velká šance, že půjčka vám bude schválena i v tomto případě. Navíc bez poplatků předem a drahého volání na různá telefonní čísla.

Často jsou v získání půjček omezené maminky na mateřské nebo lidé ve starobním i invalidním důchodu. A právě ti občas potřebují k nízkému příjmu finanční pomoc právě na nečekané výdaje. Naštěstí u rychlých půjček, a ještě ke všemu online je myšleno i na ně.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu