Pozadí čas

Rychlá online půjčka

Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje peníze opravdu rychle. Velmi dobře to známe. Potřebujete-li vytrhnout trn z paty a rychle zaplatit vše potřebné, máte možnost si peníze půjčit. Částku od 1 000 do 200 000 Kč můžete mít ještě dnes. Vyplňte online formulář a zjistěte, kolik si můžete půjčit. Posouzení vaší žádosti proběhne díky využití umělé inteligence do pár minut.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Rychlá online půjčka

Proč se v případě nepříznivé finanční situace nemusíte obávat sáhnout po rychlé půjčce online? 

 

 • Získáte finanční rezervu na horší časy.

 

 • V zádech budete mít spolehlivého partnera, který se přizpůsobí vašim požadavkům a za všech okolností vám vyjde vstříc.

 

 • Nemusíte se obávat skrytých poplatků za zprostředkování či vedení úvěru.

 

 • Půjčit online si může téměř každý, dokonce i člověk se záznamem v registru dlužníků. Vše je řešeno individuálně.

 

 • Splátky si lze kdykoliv snížit anebo úplně odložit.

 

 • Rychlá půjčka online slouží k půjčení spíše nižších částek do 100 000 Kč, které nezatíží tolik váš rodinný rozpočet.

 

 • Půjčit si může prakticky kdokoliv starší 18 let bez nutnosti dokládat potvrzení o příjmu či jiné doklady.

 

 • První půjčka bývá zdarma při splnění všech podmínek.

 

 • Vše vyřídíte snadno online bez nutnosti navštívit pobočku. Rychlé řešení, které vám přinese peníze do 24 hodin od podání žádosti.

 

 • Žádost lze podat pomocí jednoduchého online formuláře, který zvládne vyplnit úplně každý.

 

 • Rychlá půjčka se zřízením online je ideálním řešením krátkodobého nedostatku financí. Využít ji můžete jak na uhrazení záloh za energie, nájemného anebo díky ní zaplatit dětem školní potřeby.

 

 • Díky rychlé půjčce získáte také peníze na opravy domácích spotřebičů anebo porouchaného auta, které nutně potřebujete ke každodenním cestám do práce.

 

 • Využijete-li peníze z rychlé půjčky chytře, nemusíte se obávat, že byste si způsobili potíže navíc.

 

 • Rychlá půjčka je bezkonkurenčně nejefektivnějším řešením, co se týče rychlosti v poskytování nebankovních úvěrů.

 

 • Nikomu nemusíte vysvětlovat, na co si chcete půjčit. Rychlá online půjčka je totiž bezúčelová, tedy není navázána na konkrétní předmět plnění.

 

 • Flexibilnější a benevolentnější přístup než v případě bankovních půjček.

 

 • Minimální papírování spojené s vyřízením půjčky.

 

 • Vhodná i pro maminky na mateřské, starobní či invalidní důchodce či studenty.

 

 • Minimální výši splátek začíná již na několika stokorunách měsíčně, což zvládne splácet opravdu každý.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu