Pozadí čas

Rychlá online půjčka

Svět se rychle mění, technologie nám usnadňují život a staré pořádky jsou nahrazovány chytrými řešeními. A týká se to samozřejmě i úvěrů. Klasická půjčka je pasé. Už dávno ji nahradila online půjčka, která je jednodušší, rychlejší a pohodlnější. Skýtá netušené možnosti a je k dispozici téměř každému. Proč ji rovnou nevyzkoušet?

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Rychlá online půjčka

Půjčka přes internet

Online půjčka pro řadu lidí splývá s takzvanou rychlou půjčkou. Ale může a nemusí to být totéž. Jako online půjčka se totiž označuje jakýkoliv úvěr, o nějž požádáte prostřednictvím internetu bez nutnosti osobně navštívit banku (nebo nebankovní společnost), bez nutnosti vyřizovat cokoliv telefonicky a bez dokládání jakýchkoliv papírových formulářů. Vše probíhá přes web poskytovatele úvěrů a na dálku. Všechny požadované doklady a podklady (například potvrzení o příjmech) posíláte oskenované nebo ofocené, žádost je schválena přes interní systém poskytovatele a peníze vám vzápětí přistanou na vašem bankovním účtu. Online půjčka tedy umožňuje téměř komukoliv půjčit si kdykoliv, od kohokoliv a z pohodlí domova.

Je rychlá půjčka nejrychlejší?

Můžeme trochu polemizovat. Co je to vlastně ta rychlá půjčka? Jak se dá změřit její rychlost? To je přece dost relativní. Ale pryč z pole fyziky! Rychlá půjčka v sobě totiž nemá nic tajemného a nejde ani o nic podezřelého. Doba zkrátka pokročila a tytam jsou časy, kdy jste si museli chodit půjčovat do banky, připravit si k tomu stoh všemožných dokumentů, pak si vystát nekonečnou frontu a nakonec doufat, že vaše žádost bude milostivě schválena. Dnes se do popředí dostává online nebankovní půjčka, a to zejména ta rychlá půjčka – vyplnění žádosti je otázkou pár minut, její schválení je často ještě rychlejší a peníze na účtě máte hned vzápětí. Komu by se to nelíbilo?

Půjčte si až statisíce

Víte, jakou hlavní přednost má rychlá online půjčka? Její limit bývá velmi vysoký. Většina lidí si online půjčuje několik tisíc nebo desítek tisíc korun, ale online půjčka skýtá mnohem víc možností. Můžete si totiž půjčit třeba 200 000 korun. Nebo i víc. Můžete si online sjednat hypotéku. Vzít si leasing. V dnešní době už je možné skoro cokoliv. A každý poskytovatel má proto nastavená jiná pravidla pro rychlé online půjčky a cílí na jinou skupinu žadatelů. Doba, kdy jste museli osobně do banky a tam poníženě prosit o úvěr je už dávno pryč. Prostřednictvím internetu můžete sebevědomě požádat o jakoukoliv částku chcete. A když splníte všechny podmínky poskytovatele, peníze vám vzápětí přistanou na účtu.

Rychlá půjčka s rychlou žádostí

Ještě jste si nikdy nepůjčovali a online půjčka je pro vás trochu záhadou? Nemusíte se jí bát, nemusíte vůči ní být ani podezřívaví. Stačí najít si důvěryhodného poskytovatele půjček, ať už půjde o banku nebo nebankovní společnost. Na webových stránkách každé takové společnosti najdete nejprve velkou a zcela názornou kalkulačku, která vám ukáže, kolik si můžete půjčit, na jak dlouho, kolik přeplatíte a jaké úroky a poplatky se s půjčkou budou pojit. Až si zvolíte částku, vyplníte krátký formulář, do kterého stačí dopsat vaše základní osobní údaje, kontakt, adresu, případně nahrát kopii občanského průkazu (ale někdy ani to není třeba a ověření totožnosti lze provést pomocí bankovní identity Bank ID). Leckde není ani vyžadováno potvrzení o příjmech – a pokud ano, postačí kopie výpisu z bankovního účtu. Hotovo. Do několika minut máte žádost o půjčku vyplněnou a jediným kliknutím ji odešlete. Rychlá půjčka je to tedy nejen proto, že o ni můžete požádat nečekaně rychle a snadno – ale neskutečně rychlá je i doba jejího schvalování.

Online nebankovní půjčka

Lidé byli po desítky let zvyklí chodit si osobně půjčovat do banky. Proto když se řekne online půjčka, většinou nás napadne nebankovní půjčka. Ale online půjčka nemusí být pouze nebankovní půjčka. Už i banky fungují mnohem moderněji, takže většina z nich také poskytuje online půjčky – a to nejen svým vlastním klientům. Bankovní půjčka je přitom pro mnoho lidí sázkou na jistotu, protože „své“ bance věří. Což ale neznamená, že bankovní půjčka je výhodnější než nebankovní půjčka. Někdy to může být přesně naopak.

Výhody rychlé půjčky

Každá půjčka, jejíž schválení trvá do 60 minut od odeslání žádosti, může být označena jako rychlá půjčka. Někde to dokonce trvá jen 5 minut. Nebo 1 minutu. Opakovaná rychlá půjčka od téhož poskytovatele je pak většinou ještě rychlejší – schválení je prakticky okamžité.

 • Takže největší výhoda je zřejmá: rychlá půjčka zajistí, že potřebné peníze budete mít téměř ihned na svém bankovním kontě.
 • Další výhoda tkví v tom, že rychlá půjčka se vyřizuje výhradně online – takže to můžete udělat kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Stačí vám k tomu pouze připojení k internetu.
 • Třetím pozitivem je, že rychlá půjčka se dá často vyřídit bez dokládání příjmů.
 • Začtvrté je rychlá půjčka u mnoha poskytovatelů nabízena s výhodným úrokem a bez zbytečných poplatků – a často je první rychlá půjčka dokonce úplně zdarma.
 • A nakonec – rychlá půjčka je skvělým způsobem, jak vyřešit akutní finanční krizi, neobtěžovat kvůli tomu příbuzné ani nadřízené a získat úvěr bez čekání, zbytečných nervů a obcházení bankovních molochů.

Nejvýhodnější online půjčka

Nebankovní půjčka, bankovní půjčka... Obě je možné vzít si přes internet. Ale jak si vybrat? V České republice funguje okolo 40 bank. Nebankovních společností je mnohonásobně víc a doslova každým dnem přibývají nové. Online půjčka proto skýtá nebývalé možnosti. Nemusíte obcházet jednotlivé poskytovatele, ptát se na jejich podmínky, vše si zapisovat a pak doma propočítávat a porovnávat výhodnost úvěrů. Stačí si v klidu sednout s telefonem nebo počítačem a dát se do prohledávání webu. Nejvýhodnější online půjčka před vámi velmi brzy vypluje na povrch. A abyste s tím neměli tolik práce, existují ještě srovnávače půjček. Jedná se o úžasné nástroje, které za vás porovnají půjčky, o které máte zájem. Nabídnou vám nejvýhodnější úvěr, ukážou poplatky, úroky a popíšou výhody i nevýhody. Pokud nevíte, jak postupovat dál, často vám ještě poradí, jak si online půjčku sjednat. Takže pak to zvládne i úplný laik.

Prověření poskytovatele

Potřebujete nutně peníze a rychlá půjčka vám připadá jako dobré řešení? V mnoha ohledech to dobré řešení je. Jen je potřeba dát si pozor, od koho si půjčujete. Nebankovní půjčka je totiž produkt, který nabízí obrovské množství společností. A některé z nich nemusejí být férové – jejich jednání často hraničí s lichvou. Proto než kliknete na odeslání žádosti o půjčku, prověřte si, že poskytovatel je seriózní. Jak to poznat?

 • Podle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru musejí být všichni poskytovatelé úvěrů v ČR řádně zaregistrovaní a mít platnou licenci České národní banky.
 • Dále se zajímejte o sídlo – nebankovní půjčka od společnosti sídlící v České republice, nebo EU je rozhodně mnohem důvěryhodnější než ta od společnosti se sídlem na druhém konci světa.
 • Čtěte recenze – a nejen ty na webu poskytovatele. Prohledejte internet a snažte se najít co nejvíc ohlasů od skutečných klientů.
 • Zajímejte se o reputaci poskytovatele. Psalo-li se o dané nebankovní společnosti v médiích a byli na ní stížnosti, raději zvolte jinou.
 • Věřte raději zavedeným společnostem. Nové společnosti zaměřené na nebankovní půjčky sice mnohdy nabízejí výhodnější podmínky, ale nemůžete mít jistotu, že brzy nezkrachují nebo nezmizí z povrchu zemského. Proto je lepší půjčit si od již zavedeného poskytovatele s dohledatelnou historií.

Online půjčka krok za krokem

Podívejme se nyní detailně na to, jak můžete požádat o online půjčku a co si připravit k ruce. Není to složité a zabere to nanejvýš pár minut. Zásadní je především to, abyste u sebe měli přístroj připojený k internetu a jeho připojení bylo stabilní.

 1. Otevřete si webové stránky poskytovatele půjček, kterého jste si vybrali.
 2. Ujistěte se, že poskytuje online půjčky – nebo že online půjčka může být schválena v takové výši, jíž požadujete.
 3. Nejprve si v přehledné kalkulačce zvolte, jakou částku si chcete půjčit.
 4. Pokud je to možné, vyberte si dobu splácení, výši splátek a navolte další detaily dané online půjčky.
 5. Klikněte na tlačítko vedoucí k formuláři žádosti o půjčku.
 6. Vyplňte své jméno a příjmení.
 7. Napište rodné číslo.
 8. Zadejte celou adresu svého trvalého bydliště.
 9. Doplňte telefonní číslo a e-mailovou adresu.
 10. Napište číslo bankovního účtu, na nějž chcete online půjčku zaslat.
 11. Ověřte svou identitu pomocí Bank ID, případně nahrajte svůj naskenovaný či ofocený občanský průkaz.
 12. Je-li vyžadováno potvrzení o příjmech, přiložte kopii výpisu z bankovního účtu z požadovaného období, případně kopii potvrzení od zaměstnavatele (vyžaduje-li to poskytovatel).
 13. Potvrďte všechny souhlasy, které poskytovatel musí mít k poskytnutí půjčky a ochraně vašich osobních údajů.
 14. Odešlete jediným kliknutím žádost o online půjčku.
 15. Je-li vaše totožnost ověřována pomocí kódu zaslaného pomocí SMS nebo e-mailem, zadejte tento kód do daného políčka na webu a potvrďte.
 16. Pak už jen čekejte na zprávu o (ne)schválení.
 17. Online půjčka následně putuje na váš bankovní účet.

Pro koho je určena rychlá půjčka?

Nebankovní společnosti se často chlubí, že mají půjčku pro každého. Což samozřejmě není pravda. Nebankovní půjčka má totiž stejná pravidla jako ta bankovní – a proto o ni může požádat jen přesně specifikovaný okruh lidí. U různých poskytovatelů se navíc podmínky mohou drobně lišit, proto si je opět pročtěte ještě před odesláním žádosti o rychlou půjčku.

 • Zaprvé platí, že jakýkoliv úvěr je v ČR určen pouze pro osoby starší 18 let.
 • Obvykle je také vyžadován trvalý pobyt na území České republiky.
 • Samozřejmostí je svéprávnost žadatele.
 • Vyžaduje-li poskytovatel potvrzení o příjmech, není rychlá půjčka většinou určena nezaměstnaným nebo studentům.
 • Je-li rychlá půjčka bez registru, mohou o ni požádat i lidé se záznamem v registru dlužníků. V opačném případě je určena jen pro lidi bez negativních záznamů v registrech.

Proces schvalování online půjčky

Rychlá půjčka je oblíbeným řešením pro všechny, kteří bezodkladně potřebují peníze. Ovšem online půjčka může fungovat nejen jako rychlá půjčka (či takzvaná mikropůjčka nebo půjčka před výplatou), ale i jako klasický úvěr, jehož vyřizování netrvá 3 minuty – ale běžně zabere třeba 3 dny. I když se totiž poskytovatelé většinou chlubí, jak žádosti schvalují na počkání, tak pokud vám online půjčka slouží jako prostředek k získání úvěru ve výši stovek tisíc korun, nemůžete očekávat, že vaše žádost bude schválena obratem. Banky i nebankovní společnosti si v takovém případě žadatele pečlivě prověřují, kontrolují registry dlužníků, zabývají se potvrzením o příjmech a ujišťují se, že půjčka bude bezpečná a žadatel ji bude moci řádně splácet. Pokud naznají, že žadatel nedoložil určité požadované dokumenty nebo podklady, kontaktují ho telefonicky a budou vyžadovat ještě dodání dalších podkladů. Teprve pak půjčku schválí – nebo také ne.

Prověřování registrů

Rychlá půjčka může být poskytnuta jako takzvaná půjčka bez registru. Což se obvykle dozvíte opět už na úvodní straně webu poskytovatele půjček. Znamená to, že nebankovní společnost (protože banky registry dlužníků vždy kontrolují) se nezajímá o záznamy o předchozích dluzích a neřeší dávné problémy se splácením, exekuce ani další „škraloupy“ žadatele. Půjčí skoro každému, kdo si o to požádá. Což je pro mnoho lidí v tíživé finanční situaci výhodné. A i díky tomu je to skutečně rychlá půjčka – protože prohlížení registrů dlužníků prostě zabere nějaký čas. Na druhou stranu, rychlá půjčka bez registru je obvykle „dražší“ - pojí se s ní vyšší poplatky, vyšší úroky i RPSN, neboť poskytovatel si chce svou vstřícnost pojistit. Proto si raději promyslete, jestli je pro vás rychlá půjčka bez registru ideálním řešením nebo svou situaci zkusíte vyřešit jinak.

Online půjčka bez registru?

Online půjčka může mít různou výši. A protože jde často o desítky až stovky tisíc korun, poskytovatel si před schválením žádosti obvykle prověřuje platební minulost žadatele, jeho úvěruschopnost a bonitu. Teprve když se ukáže, že v minulosti neměl problémy se splácením, neuvízl v exekuci nebo insolvenci a splácel řádně, je jeho (vysoký) úvěr schválen. Aby to vše bylo možné zjistit, existují speciální registry dlužníků. V nich má záznam každý, kdo si někdy půjčil. Kdo záznam nemá, protože si ještě nikdy nepůjčil, ten je pro banky velkou neznámou – a mohou mu půjčit za horších podmínek než prověřenému žadateli. Ještě hůř je na tom ten, kdo má prokazatelné negativní záznamy. A jelikož data v registrech dlužníků zůstávají ještě po dobu 3 let od doplacení úvěru, mají poskytovatelé dobrý přehled o všech žadatelích. Online půjčka se proto dělí na dva základní typy – je to online půjčka zahrnující nahlížení do registrů a online půjčka bez registru. První verzi prosazují banky a většina nebankovních společností – zvlášť jedná-li se o vyšší úvěr. Online půjčka bez registru také existuje, ale nabízejí ji pouze někteří poskytovatelé, přičemž u ní bývají nastaveny horší podmínky (tedy vyšší úrok i RPSN).

Co dělat, když nezvládáte splácet?

Nakonec se podíváme ještě na jednu typickou situaci. Rychlá půjčka je sice skvělá věc a její akční vyřízení bez jakéhokoliv zdržování je velmi lákavé – ale následné splácení už tak bezproblémové být nemusí. Můžete se snadno dostat do situace, kdy nebudete schopni splácet své závazky. Nad hlavou vám rázem visí nejen penále, které od poskytovatele dostanete za každý den zpoždění, ale vzápětí může hrozit i exekuce a další postihy a finanční problémy. Pokud tedy víte, že nebudete mít na splátku, neváhejte a kontaktujte společnost, od níž jste si půjčili. Nemusíte mít strach ani se stydět – to se může stát každému. A většina férových úvěrových společností má pro takové situace vhodné řešení. Můžete se domluvit například na snížení splátek, prodloužení doby splatnosti, často i na odložení splátky a na jiných postupech. Poskytovatel vám obvykle v nejvyšší možné míře vyjde vstříc – ale iniciativa musí vzejít z vaší strany. Nejhorším řešením je, pokud věc neřešíte a vůbec nesplácíte. V tom jsou nebankovní půjčky, půjčky bez registru, rychlé půjčky nebo SMS půjčky velmi zrádné. Často si je lidé totiž berou, aniž by si předem řádně promysleli, jestli na ně budou mít. Tíživá finanční situace se přitom obvykle dá řešit i mnoha jinými způsoby – ale rychlá půjčka zkrátka svádí k rychlému a ne vždy promyšlenému jednání.

Články

Rychlá online půjčka - moderní řešení na trhu s úvěry

Také si pamatujete doby, kdy jste museli jít o půjčku žádat do banky, vystáli jste nekonečnou frontu, zdlouhavě se doprošovali o nějakou částku a pak jste celé dny nebo týdny čekali, jestli vaši žádost milostivě schválí? Ta nejistota byla ubíjející. Tak proč se zbytečně trápit, když je tu moderní a rychlá online půjčka?

Celý článek

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu