Pozadí čas

Půjčka pro lidi v Solusu

Dostali jste se do registru dlužníků Solus? Pak na půjčku v bance můžete rovnou zapomenout. Banky posuzují žadatele o půjčku velmi přísně, proto je právě záznam v registru dlužníků důvodem pro neposkytnutí úvěru. Přitom vůbec neberou na zřetel, z jakého důvodu se konkrétní člověk do registru dostal. V tomto ohledu jsou nebankovní společnosti mnohem vstřícnější a dokážou pochopit, že v současné době je velmi snadné se do registru dlužníků dostat.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Posouzení žádosti

Jakmile dodáte potřebné podklady, vaše žádost bude rychle posouzena.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou na váš účet vyplaceny po schválení žádosti

Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

Žádné skryté poplatky ani penále. Vše jasné a transparentní. Rychlou online půjčku si snadno vyřídíte online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, mobilní telefon anebo tablet. O vaše osobní údaje se nemusíte obávat. Díky nejmodernějším zabezpečovacím technologiím o ně bude postaráno podobně jako v rámci internetového bankovnictví. Proč půjčka 15? Protože vše lze vyřídit do 15 minut a bez zbytečných průtahů.

Šipka dolu

Půjčka pro lidi v Solusu

Půjčka pro lidi v registru

Obecně jde o databázi, do které se zapisují informace o fyzických osobách, které si někdy vzaly úvěr. Existují 2 typy registrů:

  • pozitivní
  • negativní

Do pozitivního registru jsou zapisování prakticky všichni, kdo někdy měli aktivní půjčku. Jako příklad lze uvést Bankovní a Nebankovní registr klientských informací (BRKI a NRKI). Přítomnost v těchto registrech není při sjednávání půjčky na překážku. Existuje ale také další registr Solus, ve kterém jsou shromažďovány informace o těch, kteří měli se splácením svých závazků potíže.

Jak se dostanete do Solusu?

  • Ten nejčastější postup spočívá v pozdním zaplacení nebo úplném nezaplacení dvou po sobě jdoucích splátek úvěru. To se obvykle stává opravdu z toho důvodu, že dlužník na zaplacení zkrátka nemá. Po neuhrazené splátce totiž velmi často následuje upozornění na nastalou situaci, které je odesíláno věřitelem.
  • Velmi obvyklou příčinou vstupu do registru dlužníků je pozdní uhrazení nebo úplné neuhrazení faktury za energie anebo telefonní služby operátorovi. Energetické společnosti a mobilní operátoři totiž mají také k datům v registrech dlužníků přístup. V minulosti se velmi často stávalo, že zájemce o půjčku pohořel právě z toho důvodu, že figuroval v registru dlužníků z některého podobného důvodu a dokonce o tom ani nevěděl.
  • Do registru dlužníků se ale můžete dostat i v případě, kdy jste se snažili pomoci známému nebo rodinnému příslušníkovi a stali jste se ručitelem za jeho úvěr. Jestliže dotyčný půjčku neplatil a vy jste na jednorázové uhrazení také neměli, byl záznam na světě.

I nebankovní společnosti své klienty důkladně prověřují

V souladu s novelou Zákona o spotřebitelském úvěru z roku 2016 musí každý poskytovatel úvěrů zájemce o půjčku proklepnout v registrech dlužníků. Proto nespoléhejte na to, že si vašeho záznamu nikdo nevšimne. Registry lustrují i nebankovní finanční společnosti. Liší se ale přístup k následnému přiklepnutí půjčky. Celá situace je obvykle posuzována velmi individuálně. Zatímco v bance dostanete jasnou stopku i při minimálním finančním poklesku, který vedl k záznamu v registru, nebankovní společnosti nemusí vyslovit tak nekompromisní verdikt.

Jestliže máte záznam v registru Solus, ale získali jste jej nedopatřením a své závazky jste schopni hradit, můžete zkusit vyplnit online formulář a nechat svoji situaci individuálně posoudit. Třeba budete mít štěstí a půjčku dostanete.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu