Pozadí čas

Půjčka pro lidi v Solusu

Nezaměstnaní a dlužníci tvoří podstatnou část klientely převážně nebankovních poskytovatelů půjček. Jestliže mezi tuto skupinu patříte i vy, pak máte jedinečnou šanci získat skvělou nebankovní půjčku zcela bez nahlížení do registru dlužníků, dokládání formuláře příjmů a dalších zbytečností. Zakládáme si na flexibilnosti a individuálním přístupu – stačí vyplnit online formulář a můžete mít půjčku ihned na účtě.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Půjčka pro lidi v Solusu

I díky tomu, že se snažíme žadatele prověřovat efektivně a přitom se nespoléhat jen na registr dlužníků a podobné rejstříky, jsme schopni poskytovat nebankovní půjčky rychle do několika minut.

  • Předností nebankovních půjček je především jejich možnost první půjčky zdarma. Nemusíte se tak starat o žádné poplatky a další věci. Výhod je však daleko víc, a některé byste určitě nečekali. Co třeba odložení splátek kdykoli se vám zamane? Nebo ještě lépe – zkrátka si je odložte. Dalším jedinečným benefitem pro klienty je možnost vrátit půjčku do 14 dnů, prostě ji zaplatíte celou a hotovo.

 

  • Nebankovní půjčka bez registru je vhodná především pro všechny, kteří si chtějí půjčit peníze, ale mají záznam v registru dlužníků. Jak už napovídá sám název, poskytují ji nebankovní společnosti, které registrům dlužníků nepřikládají takový význam jako třeba bankovní instituce. I proto je mnohonásobně jednodušší získat rychlou půjčku právě u nebankovního poskytovatele – a dávno už neplatí, že nabízí horší podmínky.

 

  • Navíc ani registr dlužníků nemá takovou vypovídající hodnotu, jak by si člověk mohl myslet. Proto jsou půjčky bez registru stále oblíbenější a žádanější. Získat negativní zápis do registru je totiž velmi jednoduché a mnohdy o tom ani nemusíte vědět. Stačí se jednou opozdit se splátkou a jste ihned vedeni jako dlužník – a přitom ve skutečnosti dlužníkem vůbec nemusíte být. Tak absurdní je registr dlužníků.

 

  • Samozřejmě ani v případě bankovních institucí nemusí záznam v registru znamenat konec čerpání různých úvěrů, ale minimálně ho vždy výrazně zkomplikují – o dost více než v případě nebankovních poskytovatelů rychlých půjček. Navíc v případě nebankovních společností je půjčka rychlá, prakticky si o ni zažádáte a do pár minut můžete mít své peníze na účtě – bez zbytečných administrativních a ověřovacích komplikací.

 

  • Nebankovní půjčky se v poslední době snaží nabízet lepší podmínky získání úvěru než bankovní instituce. To je také náš příklad. Vždy se snažíme s klientem vyjednat individuální podmínky pro případ, kdy se dostane do komplikací a možné platební neschopnosti. Férovost, flexibilita a individuální přístup je totiž to, co naši klienti vyhledávají, proto stále opakovaně využívají bezkonkurenčních půjček bez registru. Jedním z nich se můžete stát i vy, stačí si půjčit finance u nás. Uvidíte, že je to zcela bez rizika.

 

Ihned bez registru

 

Hledáte řešení, jak vyzrát na registr dlužníků, kde jste zapsáni, ale stejně si potřebujete půjčit peníze? Nemusíte na něj vyzrát, my vám půjčku poskytneme. V České Republice jsou také Úřadem na ochranu osobních údajů evidovány bankovní a nebankovní registry dlužníků. Zde se uvádí CNCB také známý jako nebankovní registr klientských informací a Solus což je zájmové sdružení právnických osob.

 

Registr dlužníků je také často označování jako úvěrový registr, kam je poměrně jednoduché se dostat a stačí k tomu většinou dvě opožděné platby vašich závazků. Celkově se však jedná o databázi, která eviduje veškeré fyzické osoby, takže jakékoliv osoby, ale také organizace, které jsou pozadu se splácením svých závazků.

 

Máte problém s registrem? Obraťte se na nás!

Jsme schopni dát půjčku i lidem, kteří mají problémy a jsou zapsáni v těchto registrech. Řešení vašich problémů tak není vůbec složité, ale je poměrně jednoduché. My vám půjčíme peníze, i v případě, že máte záznam v registru. Půjčky jsou na to přizpůsobené, takže se není čeho obávat. Obraťte se na nás v jakémkoliv případě a my vám pomůžeme s půjčkou, která bude šitá vám na míru.

Registry neznamenají často konec života. U nás s půjčkou pro lidi v registru se může jednat o nový začátek. Nemusíte to vidět jako konec světa a něco špatného. Obraťte se zkrátka v tomto případě na nebankovní společnosti, které vám dokážou pomoci a půjčku vám dají. Ať už peníze potřebujete na cokoliv.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu