Pozadí čas

Online půjčka ihned na účet

Dnes se lidé snaží především půjčit si peníze rychle a bezpečně. Situace na úvěrovém trhu momentálně půjčkám přeje, a to především těm nebankovním, jak ukazují poslední čísla nezávislých průzkumů. Nebankovní půjčky jsou u lidí oblíbené stále více a více – chválí si především rychlost, se kterou dostanou peníze na účet a také bezpečnost, stejně jako výhodné podmínky.

Peníze můžete mít již v

0:00
Vyplňte On-line žádost
Číslo 1

Online žádost

Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám jen pár minut

Číslo 2

Schválení žádosti

Výsledek Vaší žádosti budete mít během okamžiku.

Číslo 3

Vyplacení peněz

Peníze jsou vám vyplaceny bez zbytečných průtahů už do 15 minut

Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Výhody půjčky 15

S námi máte vždy jistotu férového jednání. Nikdy od Vás nebudeme chtít žádné poplatky za vyřízení nebankovní půjčky. Půjčku můžete vyřídit online z pohodlí Vašeho domova přes mobil, počítač nebo tablet. Vždy máte jistotu, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí, protože používáme stejně jako banky pouze ty nejmodernější zabezpečovací technologie. Nejsme půjčka 15 jen tak. Peníze můžete mít opravdu do 15 minut a to bez registru Solus.

Šipka dolu

Online půjčka ihned na účet

Nebankovní půjčka ihned na účet, zní často v mnoha reklamních spotech i inzerátech. Ovšem není to jen reklamní kampaň, ale skutečně pravda. My vyplácíme nebankovní půjčky ihned po schválení žádosti, která nám obvykle zabere jen pár minut, takže peníze odesíláme ještě ten samý den, v mnoha případech tak můžete mít peníze ihned na účtu.

 

Rychlá nebankovní půjčka – ihned po schválení peníze na účet

 

Žádné zdlouhavé posuzování příjmů, dokládání důvodu půjčky, zaměstnání a snad ještě ručení. To všechno je dávno pryč, nezaspali jsme dobu a poskytujeme rychlé nebankovní půjčky ihned na účet, stačí vyplnit online žádost a peníze máte ještě dnes na účtu – jednodušeji už se k penězům dostat nejde.

 

Samozřejmostí jsou také výhodné podmínky. Snažíme se vám být finančním partnerem, ke každému klientovi přistupujeme maximálně zodpovědně a zároveň individuálně. Neskrýváme žádné poplatky, jednáme s vámi narovinu, i to je důvod, proč jsou nebankovní půjčky na účet tak oblíbené. Můžete s nimi využít oddálení splátek či předčasné splacení zcela bez jakéhokoli postihu. S námi si jednoduše půjčíte bez rizika.

 

Dnešní doba přeje půjčkám online, jsou rychlé, flexibilní, ale i bezpečné a nepředstavují žádné velké riziko. Jsou skvělou finanční výpomocí.

 

Nebankovní půjčky jsou často výhodnější než klasické bankovní půjčky

 

Bohužel i dnes stále přetrvává nedůvěra v poskytovatele nebankovních půjček. Je to dáno především minulostí, kdy nebyly nebankovní půjčky zrovna nejvýhodnější a na úvěrovém trhu bylo mnoho podvodníků. Ta doba je však dávno pryč, naopak celá situace přispěla k bezpečnějšímu poskytování úvěrů, kdy dlužník nenese tolik rizik jako dříve. Zpřísnění zákonů nedovolí jen tak někomu poskytovat půjčky.

 

Dnes už se nemusíte bát, že by vás nebankovní půjčka přivedla do exekuce. Skryté poplatky jsou dávno minulostí, i nebankovní poskytovatelé půjček se snaží o maximální transparentnost, a kdo nejedná se svými klienty férově, ten v konkurenčním boji dlouho nevydrží a zanikne. Nebankovní úvěrový sektor je skutečně velmi konkurenční prostředí, kde rozhodují detaily – často to jsou výhodnější podmínky pro klienty, na základě, čeho si lidé vybírají půjčky.

 

Právě tento konkurenční boj přispěl k tomu, že nebankovní půjčky ihned na účet jsou dnes mnohem výhodnější než bankovní půjčky. Především je jejich vyřízení mnohonásobně rychlejší, už samotné posouzení žádosti u bank často trvá i několik dnů, kdežto my to zvládáme za pár minut – a žádostí je denně opravdu mnoho. V případě, že vám vyhovíme, odesíláme rovnou peníze ihned na účet, bez zbytečné časové prodlevy.

 

A nakonec jsou to další podmínky úvěru, které z nebankovních poskytovatelů dělají výhodnější řešení financí. Nebankovní půjčky jsou dnes více klientsky orientované, to znamená, že si zakládají na klientském individuálním přístupu – alespoň u nás to platí. Jsme benevolentnější v případě odložení splátek i předčasného splacení celé výše úvěru. Budeme totiž mnohem raději, pokud služeb využijete opakovaně a odnesete si opravdu dobrou a příjemnou zkušenost. Víme totiž, jak důležité je přistupovat ke každému individuálně, protože každý si prožívá jinou nepříznivou zkušenost, kvůli které má nedostatek financí. S námi však můžete svou špatnou finanční situaci vyřešit bez zbytečného rizika.

Reference klientů Půjčka 15

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10 000 Kč se splatností 12 měsíců: úroková sazba 14,88%, RPSN 15,94%. Měsíční splátky 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč, celkem zaplatíte 10 806 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit? Napište nám. email

Napsat zprávu